Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi ideje van...

Szerinted mennyi ideje van még az emberiségnek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pár tízezer év.
2016. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és nem akarok jósolni. Sok mindent átélt az emberiség, nagy és világháborúk, természeti és nukleáris katasztrófák, korszakok, halálos járványok. Szóval...kitudja.
2016. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől függ. A dinoszauruszok is milyen sokáig éltek, és milyen csúfos halált haltak...
2016. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van még ideje , remélem legalább annyi hogy a gyerekem is leélje az életét!

Én a külső hatásoktól félek pl. aszteroida, háború, járvány...

2016. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A saját magunk elpusztítása nélkül kíváncsi vagyok, hogy meddig jutunk el a fejlődésben.


Meddig ember az ember? Előbb utóbb lesz egy mérföldkő, ahonnan már nem definiálhatjuk a mai embert embernek. Remélem érted mire célzok. Pár száz év, és agyunk kapacitása akár a többszörösére sokszorozódhat.

2016. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ahhoz többezer év kellesz.:)
2016. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én már rengeteg előre megjósolt világvégét túléltem... :)
2016. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10
2016. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
teljes kipusztulás nem tudom mitől következne be, de arra viszont számítok hogy 30-40 év múlva durván megváltozik az emberiség helyzete
2016. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-es


Ez tény, mivel a 2000-es évek környékétől óriási elektronikai fejlődés ment (megy) végbe. Habár a félvezetők megjelenése óta tart jobban ez a folyamat. Ennél biztosabb dolgot nem is írhattál volna. 40 év... majd egy fél emberöltő. Ez jut erről eszembe:


A Balatoni hajósok szokták mondani: Ha a nap bíborba áldozik, holnap jó idő lesz, vagy változik.

2016. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!