Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fellépés ebben a...

Mi a legjobb fellépés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amik igy alakultak én ezt elfogadtam magamba, amikről én nem tehetek, mert ilyen vagyok.igy is megnehezitik az életem, de egyszerüen ha emberek közé megyek, elkerülhetetlen, hogy bele ne mennének még jobban kérdezgetnek , hogy akkor ez vagy az miért nincs meg, mit csinálok... elkezdenek személyeskedni, belemászni a személyiségembe, De el is mondom részemről amit tudok hogy mi miért és kész ennyi.. és próbálom vissza terelni a dolgot az eredeti dologra, De nem, visszatér rá, és mondja a saját véleményét okoskodva. Mintha nem hinné el amit én mondok.

Nem értem miért kérdez ha én elmondom, de nem fogja fel, nem érti meg mit mondtam, Ennyire süketek az emberek ? nem veszik észre hogy nem vagyok vevő rá, és lehet hogy nekem kellemetlen a dolog ? Egyáltalán, mitől lesz jobb okosabb, ha elmondom? De már szinte mindenhol erről van szó, mindenhol ez megy, oké elhiszem érdeklődnek meg valamennyire megismernének, De miért nem elég nekik az hogy ki vagyok mit csinálok. Miért kell belemászni a magán életbe ?


2016. márc. 11. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenen, ha erélyesen megmondanád, hogy zárják le ezt a témát, mert ez a te magánügyed és nem vagy hajlandó ezt megvitatni velük.Ha továbbra is csak azt pofázza, hagyd ott a fenébe, ne válaszolj!Egyébként sem vagy köteles senkinek beszámolni, nem kell elmondani, amit nem akarsz.
2016. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordított pszichológia: kérdezz vissza az ő nyomorára.Bekussol rögtön.
2016. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából én a helyzetet sem értem, mert semmi konkrétumot nem írtál. Ez alapján jó pár dolog lehet... Lehet, hogy átélték és tanácsot akarnak adni. Lehet, hogy megakarnak érteni.
2016. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!