Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy az alkoholisták és a "jómunkásemberek" eldobálják a feles üvegeket?

Figyelt kérdés
Általában az árok-, vagy az árok menti füves/parkos rész van velük tele. Tényleg olyan nehéz zsebre vágni, vagy egy kukába beledobni? Én elhiszem, hogy vedelni kell, mindenkinek a saját dolga/élete. De szemetelni miért kell? A csikkekről már nem is beszélve. :) Sajnos nem volt még alkalmam egy ilyen embert számon kérni, mivel biciklivel közlekednek és menet közben hajítják el ott, ahol épp elfogyott.
2016. márc. 12. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze, a MÉH pénzt ad érte!
2016. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekünk inkább az kellene, hogy ne szemeteljék össze mások környezetét. :)
2016. márc. 12. 16:50
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert kevés a szemetes. Én a cigicsikket dobom el városon belül, ha nem képesek sehova egy kukát rakni. Ha mondjuk olyan helyen vagyok, hogy hegyekbe és nincs szemetes akkor szimplán zsebre rakom egy kis zacskóba és viszek is és majd később kidobom. De városon belül, hogy nem tudnak kukát kirakni szánalmas.
2016. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát, ha kevés a szemetes, akkor az a normális reakció, hogy szemetelünk? Ebből kifolyólag, téged nyilván az sem zavar, ha a te otthonod környékén szemetelnek, vagy bevágják a kapud elé, esetleg a kert elejébe a csikket.
2016. márc. 12. 17:04
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ahol én lakok minden egyes kuka le van zárva és csak kulcsal nyitható. Ha valaki itt elmegy nem tud mást tenni, csak eldobni a szemetet, mert oda se tudja bedobni ahol kuka van. Szánalmas nem? Igen eldobom a csikket, mert nem fogom hurcolászni magammal kilométereket, míg végre találok egy szemetest. Rakjanak szemetest amibe bele lehet rakni. Nem kell mindenhova, de azért legyen egy száz-kétszáz méterenként legalább. Olyan nagy dolog az?
2016. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük fel. Elmész a városba, veszel egy hamburgert de nem ott eszed meg. Elindulsz és közbe eszitek a barátaitokkal. A végén az a papír tiszta majonézes kecsapos meg maradékos. Azt a kezedbe fogod cipelni hazáig, hogy kidobd? Nem hinném. Vagy a csikket még is hova rakjam, ha nincsen erre hely? Na ugye.
2016. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nálunk csak a társasházak/lakótelepek kukái vannak elzárva, amit meg is értek. Viszont vannak kint szemetesek, ahogy írtad, legalább 100-200 méterenként. Én elvinném, de nem vagyunk egyformák. :) Nem tudom, hogy melyik településről van szó, de erről inkább az ottani, illetékes hivatalt kellene kérdezned.
2016. márc. 12. 17:13
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mondom, hogy én is elvinném oda! De van olyan hely ahol 2km eres körzetben semmi szemetes sincs érted? Bent a városon belül vannak kukák, ahol a parkok, terek meg bevásárló központok vannak. Ott mindig elsétálok és kidobom mert a közeleben van. De vannak olyan helyek ahol ha akarnál se találnál kukát, akkor nem fogok vele szarakodni és igenis eldobom. Rakjanak oda is, és nem lesz annyi szemét. Érted már?
2016. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eddig hány alkalommal kérvényezted, hogy rakjanak olyan helyre kukát, ahol a hiánya miatt szemetelned kellett? :)
2016. márc. 12. 17:18
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért nekem kellene ezt benyújtanom? Nem az én munkám ez. Miért én foglalkozzak a papír megírásával? Van más dolgom . Erre vannak külön szervezetek.
2016. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!