Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fogalmam sincs jó témába...

Fogalmam sincs jó témába írok- e, de már nagyon ki vaaagyok. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Ma találkozok egy sráccal,19 éves, még nem találkoztunk, ez előtt. Látszik rajta hogy nagyon nyitott ember, és mondta h sokat tud dumálni:D elmegyünk sétálni, aztán elmegyünk valahova inni pár kortyot (nem leitatni akar)

És én olyan vagyok hogy akárkivel találkozok ugy elsőnek hogy már fb-n látott stb, nagyon durván csendes tudok lenni, csak egy idő után oldódok fel

a lényeg hogy: szerintetek megihatok itthon vagy két felest hogy minden jobban menjen?:D

16/l



2015. ápr. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen-igen remek felfogás,grát :D

Fél liter páleszt eres le aztán minden szupi lesz :)

2015. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gusztusos lesz úgy ülnieveked szemben, hogy be vagy tompulva 2 felestől és alkoholszagú a szád, én borzastóan szarul érezném magam, ha valaki csak így merne velem találkozni.
2015. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
16 evesen még nem is lehetne alkoholt fogyasztanod, főleg nem egy randi előtt. Hallgasd, es ha kerdez valamit, arra válaszolj. Később biztos minden jobban fog menni, te is nyitottabb leszel, de az, hogy beállítasz total részegen, max elküld melegebb eghajlatra es ennyi.
2015. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez baromira nem jó ötlet. és nem feldobottabb leszel tőle, hanem pont az ellenkezőjét éred el.

Adj magadnak időt, amíg megnyílsz. (Ha a srác ad neked időt, akkor adj te is magadnak)

2015. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!