Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mit akar?

Mi a véleményetek, mit akar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: mivel a nyelvtanulás hatalmas hobbim, regisztráltam egy nyelvcserés oldalra. Eddig mindig csak velem azonos neműekkel beszélgettem, mondván, abból nem lehet baj. Nem is volt eddig soha semmi, sőt, barátokat is szereztem. Múltkor viszont írt nekem egy srác, akinek végül válaszoltam. Anyanyelvi szinten beszéli az egyik nyelvet, amit meg szeretnék tanulni, és mivel kevés hozzá hasonló nemzetiségű ember van az oldalon, örültem, hogy egyáltalán találtam valakit. Elkezdtünk beszélgetni, de egyből lejött, hogy nem csak barátkozni akar. Kb. két nap után egyértelműen feldobta a dolgot. Mondtam neki, hogy erre én nem vagyok vevő, tiszteletben tartotta. Azért még vannak finom utalásai. Meg egyfolytában képeket kér. Ezt nem tudom mire vélni. Egyet küldtem neki, legyen vele boldog, Facebook-on úgyis megtalálná. Nem akarok én belebonyolódni semmilyen netes dologba, meg ugye az is lehet, hogy nem az, akinek mondja magát. Szerintetek a leírtak alapján tanácsosabb leépíteni vele minden kapcsolatot, vagy teljesen normális ez a viselkedés? Ezen a téren abszolút tapasztalatlan vagyok, így kíváncsi lennék a véleményetekre.

2016. márc. 16. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pénzért akar tanítani. Ha esetleg így is érdekel a dolog, mondd neki, hogy küldjön egy képet magáról. Megoldható, hogy tényleg ő legyen a képen, ki tudod küszöbölni, hogy kamuzzon.
2016. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig van olyan ember, aki az ilyen és hasonló oldalakat ismerkedésre használja. Itt a gyk-n is. Ha értelmes, és nem mászik az intim szférádba azután, hogy megértetted vele mi a szándékod, akkor használd ki beszélgetési szinten. Legalább is amíg nem találsz mást erre a nyelvterületre.

De ha továbbra is túlságosan személyes dolgokról érdeklődik, akkor hagyd.

2016. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!