Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember nem akar öngyilkos...

Ha az ember nem akar öngyilkos lenni, (pl: gyáva) de nem akar élni mert nem x - y ok- okok miatt, akkor miért nem adományozhatja el a szerveit míg életben van?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne!

2016. febr. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 7 élet című filmet.


Csak. Nézd. Meg. :)

2016. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megnéztem a filmet és még mindig megakarok halni... A legjobb módszer amit találtam ha kiéhezteted magad... Egyre többet alszól és a végén elhunysz álmodban szívelégtelenségben + egy idő után már nem is érzed, hogy éhes vagy.

Amúgy kérdésre vissza térve NEM TUDOM, peddig jobb lenne mert a pocsék életedet úgy tudnád lezárni, hogy segítettél másokon....

2016. febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a szervkereskedelem korlatozàsa miatt. Szerinted hàny szegény adta volna màr el a fél veséjét stb? Szerintem nagyon sok...államunk szégyenkezhetne ha ilyet engedne mert szerintem lenne statisztika belőle....
2016. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adomànyként meh nincs doki aki jogosult lenne àtvenni
2016. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezen én is gondolkodtam már. Amíg életben van az ember, kivehetnék az ép szerveit, ezek után pedig egy egyszerű végleges altatás várna rá (ezt persze mind önszántából). Nem egyszerűbb és hasznosabb?

Persze sok nagyszerű embertől válna meg a világ (a rejtett kincsekre gondolok, akiket elnyomnak), mert így mindenkinek lehetősége lenne rá.

2016. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!