Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miért szeretitek az életete...

Ti miért szeretitek az életeteket? Mik a leginkább szeretett dolgaitok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy miket szeretek? Dióhéjban:


- tervezni, megálmodni a céljaimat

- a családom körében lenni

- a haverjaimmal, barátaimmal szórakozni

- a hobbijaimnak hódolni

- finom ételek, finom italok


Satöbbi...

2016. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudok most megnevezni olyan dolgot, amiért különösen szeretnem kéne. Az életszínvonalammal rendben van minden, de a szocializáció,a társadalmi szükségletek, az önmegvalósítás... sehol nincs. De végső soron lehetne rosszabb is.
2016. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mandy1408 ***** válasza:

Frici macskám és úgy általában az állatok, mert a szeretet energia az fontos dolog.

Könyvek.

Filmek/sorozatok.

MP3 lejátszóm, képtelen lennék nélküle emberek között utazni.

Alkohol és más, amit nem írok le, mert ill. legal.

Olykor haverok, barátok.

Események, új történések.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2016. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem igazán szeretem, de ez van, mit lehet tenni? lehetne rosszabb is, akkor biztos tennék ellene...
2016. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nereida3 ***** válasza:
Szeretem a tavaszt, a felszabadult baráti együttléteket, sok nevetést, túrákat, utazást, új embereket megismerni, szép zenéket hallgatni, önfeledten táncolni, kézmüveskedni, ünnepelni, a szeretteimmel lenni, a cicámmal aludni... Mindenki úgy éli meg a pillanatot, ahogy tudja, és mi alakítjuk az életünket nagyrészt. :)
2016. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nők nagyon szépé tették az életemet. De mostanában inkább a gyerekeim sikereinek örülök legjobban.
2016. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szivárvány0000 válasza:
Szerintem már azért megéri élni, hogy ilyen csodálatos a természet... a fák és virágok, felhők, napfény, a csillagok, az évszakok és ezek egészen összehangolt működése. Fontos értékelni a látást, hallást, érzést, ami sokaknak nem adatik meg :-(. A másik a család. A szeretetnek hatalmas ereje tud lenni. Imádom a zenét is, mert gyógyít és nyugtat.
2016. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Család,barátok

Japán nyelv,kultúra

Animék,mangák

Rock,Metal

Könyvek

Céljaim,álmaim


Ezek azok,amik miatt szeretem az életem. Bár anyagilag nem vagyunk rendben,és a szüleim folyton egymással veszekednek,de jó a tudat,hogy van kire támaszkodnom,ha kell. Szűk baráti körömben is nagyon jól érzem magam,amikor velük vagyok,úgy érzem,minden szép és csodás. :)

Ha nagyon rossz kedvem van,unatkozom,vagy csak egyszerűen kedvem van hozzá,animét nézek,mangát olvasok,mivel kikapcsol,megnevettet,vagy éppen elgondolkodtat,megsirattat.Egyfajta menekülés a problémák elől,kikapcsolódás szempontjából tökéletes.

Szeretek Japánnal foglalkozni,mert szerintem nagyon szép és érdekes hely,egyszer mindenképp el akarok menni oda. Vonz a kultúra,a nyelv,az emberek,a látványosságok,és sorolhatnám napestig. :)

A rock/metal pedig energialevezetőnek tökéletes. :D Berakok valami kemény rock zenét,és vadul headbangelek,ugrálok,stb. xD Ciki,de ez van. :D

Könyvek: szintén kikapcsol,és átrepít egy teljesen más világba+szókincsfejlesztő,és amióta könyveket olvasok,rengeteget fejlődtem fogalmazás és helyesírás terén.

Célok,álmok: ha minden kötél szakad,beléjük kapaszkodom. Orvos szeretnék lenni,segíteni a beteg embereken,meg szeretném őket gyógyítani.Nyelveket akarok tanulni,s az egész világot beutazni. Könyvet írni. Családot alapítani,egészséges gyerekeket nevelni,szerető családban. Jó állásban dolgozni.Viszont most,tiniként elkövetni pár hülyeséget,bulizni,és élni az életet,tapasztalatokat szerezni,kiélni magam. Ha nehezebb napjaim vannak,mindig végiggondolom a jelenlegi céljaimat,és akkor rájövök:nem szeretnék begyöpösödött ember lenni,aki mindenbe beletörődik. Ez ad erőt ahhoz,hogy ne adjam fel,és küzdjek az álmaimért. Hogy jól tanuljak. És igen,szeretem az életemet. Nem egy tündérmese,de utálnám is,ha az lenne. Örülök annak,hogy amit fontosnak tartok,meg bírok küzdeni,és hogy kitartó lettem az évek múlásával.

2016. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!