Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bajban ismerszik meg a...

Ha bajban ismerszik meg a barát akkor egy rákos megbetegedés elég annak kijelentéséhez hogy a kutyát se érdekli a sorsom?

Figyelt kérdés

Mondás: bajban ismerszik meg a barát. Ha rám zúdul egy valóban nagy baj (rákos megbetegedés) kórház kemo műtét hajkihullás fogyás munkahely vesztése (nem tűrték a több hetes betegállományt kirúgtak) szóval jön a baj csőstül és a kutya nem akad aki megkérdezné hogy vagyok a kutya nem akad aki a kórházban meglátogatott volna a kutya nem akad aki akár felhívna…


akkor kijelenthetem hogy ennyi volt? Zéró barát zéró rokon (akit érdekelne a sorsom)? Szóval nyugodtan fel is dobhatom a bakancsot az se érdekel senkit (fel is fogom már csak pár hónap).


2016. márc. 17. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam hasonló helyzetben inkább azt gondolnám, hogy nem tudnak mit kezdeni vele. Mármint a barátok! A rokonoknak lótúró a fülébe ha nem látogatnak meg! Én nyilván nagyon zavarban lennék és nem tudnám mit vársz el tőlem mikor meglátogatlak barátként! Hogy az együtt érzésemre vágysz vagy arra hogy úgy tegyek mintha semmi nem történt volna, vagy próbáljaklak meg lelkesíteni... elég nehéz helyzet lenne.valószínűleg be is lennék panikolva hogy beteg vagy, de nem akarom hogy ezt látsd rajtam. Nem biztos hogy tudnék vidám lenni ha azt látom hogy te szenvedsz. Mamám 75 éves es én ápolónak tanulok, mégis nehéz nekem hozzá járni mert szereti az embert lelkileg zsarolni azért hogy rá figyeljenek... pedig tudom hogy pont a figyelem felkeltés miatt ilyen! Ezzel csak azt akarom mondani hogy nagyon nehéz egy olyan embert betegnek látni akit szeret az ember, és kevesen tudnak megfelelően viselkedni az adott szituációban és lehet hogy önvedelemből nem látogatnak. Amiről persze te nem tehetsz! És csúnya dolog ilyen esetben hogy nem támogatnak, de lehet hogy nekik is csak idő kell míg feldolgozzák! Sajnálom ami veled történik!
2016. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki önvédelemből nem látogatja a barátját, miközben súlyos beteg az egy nagyon nagy önző barom...
2016. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is irtam olyat hogy jól van ez így! Irtam hogy nagyon csúnya dolog, de csak ezt az egy magyarázatot tudnám adni a dologra.
2016. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy egyedül kell végig csinálnod. Igen ,ilyenkor derül ki, ki az igazi barát. Elég furcsa rokonaid vannak ,hogy nem érdekli őket ,hogy mi van veled.
2016. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baratod sosem volt az latszik. Csalad ledig csalad. Kapott. Nagyon ritka amikor testveri kapcsolatbol barati alakul ki.
2016. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Baratod sosem volt az latszik."

Tévedés volt. Feleségem is volt.

Feleségem meghalt barátaim rég külföldön a Csúti Törpének köszönhetően.

2016. márc. 18. 08:38
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy csak az elhivatottság, miszerint segíteni akarok az embereken, de én így teljesen ismeretlenül is ott lennék veled.

Szerintem szörnyű dolog ilyen nehéz helyzetben magára hagyni az embert, főleg, hogyha elméletileg a barátja. És a nehéz helyzetekben mutatkozik meg, hogy ki az igazi barát. Ezek szerint ő nem az...

2016. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!