Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más olyan felnőtt, akinek...

Van más olyan felnőtt, akinek a facebook megosztásaira 0-2 like jön mindig? Hogy éreztek eziránt?

Figyelt kérdés

Huszas éveim közepén vagyok. Tudom hogy butaság azt nézni, hogy 20 vagy 30 like jött-e.

Viszont én ha megosztok valamit, azt vagy senki nem like-olja, vagy anya, vagy a párom likolja és kb ennyi.

És ez rosszul esik, mert kb totál felesleges bármit is megosztanom ha senkit nem érdekel.

Viszont szeretnék maradni az oldalon.

Szerintem jó dolog a facebook, de külső szemlélő (akár munkaadó), ha megnézi az oldalam, egy besavanyodott embert lát, akire senki nem kíváncsi.


2016. márc. 21. 10:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán osztok meg bármit is. Olyankor kb. 10-12 like jön rá.


Engem baromira nem érdekel, hogy mennyi, és nem, nem esik rosszul, ha kevés.


Szerintem egy (leendő) munkaadó nem ez alapján fogja megítélni az embert... És senki sem, kivéve azok, akiknek maguknak is ez számít. Az ilyen emberek viszont nem érdekelnek.

2016. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én csak akkor osztok meg valamit, ha apámnak vagy a barátomnak akarok megmutatni valamit, ők lájkolják és ez nekem elég is. Konkrétan teszek rá, hogy mások mit látnak a facebookomból. Nem online élem az életem, nem vagyok az a fajta, aki még azt is posztolja hogy mekkorát kakilt.
2016. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hányan lájkolnak rá egy megosztásomra. 30 elmúltam, de huszonévesen sem izgattam magam ilyenek miatt. Barátaid vannak egyébként?
2016. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha én osztok meg valamit, az inkább kikívánkozik belőlem, igazából nem érdekel, hogy mások lájkolják-e vagy sem. (De nekem is kb ennyi lájk szokott jönni).


A munkaadó ellen a legjobb megoldás hogy semmit se állítasz nyilvánosra :)

2016. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én is ritkán, talán havonta osztok meg valamit, és engem sem érdekelne, ha "csak" tízen lájkolnák. Ennyit elégnek éreznék. Nem az hiányzik, hogy 30-50 lájkom legyen, hanem az hogy legyen VALAKI akit érdekel amit megosztok.


Mostanában nincsenek barátaim.

Mindig úgy járok, hogy egy adott iskolát elvégzek és nyomban oda minden barát. Az utolsó iskolám elvégzésénél tovább, talán egy-másfél évig is tartottuk a kapcsolatot, viszont már nem. És már nem is tudom őket barátnak nevezni.

(néhány havonta beszéltünk. Általában ő(k) keresetek, aztán mikor én írtam rá, bő egy hónap volt mire visszalökött két sort??? ez nem barát)

2016. márc. 21. 11:07
 6/29 anonim ***** válasza:

Én szinte egyáltalán nem használom a facebookot, nagyon ritkán vagyok fent, nem is nagyon osztok meg semmit...

Szóval nem érdekel a dolog...

Ha fent vagyok és elolvasok valamit ami tetszik akkor sem like-olom, ha meg hasznos akkor megosztom...

Nem nagyon érdekel kinek mennyi like-ja van...


23F

2016. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Hú uram isten...

Ebből jobb esetben 16-17 éves korra már kinő az ember.

Hidd el, a munkaadód ha megnézi a profilodat, nem azt fogja végigsasolni, hogy melyik megosztásodon hány lájk van.

Továbbá én úgy gondolom, ez az ember magánszférájába tartozik, eleve nem is nyilvános az adatlapom.

De most komolyan, mit számít az, hogy hányan lájkolnak valamit? Ebből még csak az sem derül ki, hogy hányan látták.

Másrészt meg ez csak egy dolog. Nem ez az értelme a Facebooknak.

2016. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Előző kommenteket szándékosan nem is olvastam el, annyit mondok, hogy szerintem butaság a facebook alapján ítélni akárkit. Ha nem osztasz meg semmit, csak szimplán fent vagy, az nálam inkább jelentené azt , hogy van életed a neten kívül is, és bőven senkinek semmi köze hozzá. De hát nézőpont kérdése ebben az elkorcsosult világban..
2016. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Egy munkáltató nem a lájkokat számolja, ők mást néznek, hacsak nem arra keres egy cég embert, hogy a facebook oldalukat vezesd, mert ott fontos lehet, mennyire tudod a látogatók figyelmét megfogni.


Egyébként meg nálad inkább az a gond, hogy nincsenek barátaid.

2016. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként, ha ez neked olyan fontos, akkor azt tanácsolom, nézd meg a beállításaidat. Mert nem kizárt, hogy privátra vannak állítva a megosztásaid, és senki nem is látja...
2016. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!