Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire van szüksége egy "friss"...

Mire van szüksége egy "friss" felnőttnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék, kíváncsi, hogy mi az ami feltétlenül szükséges ahhoz, hogy valaki felnőttként boldoguljon. Egy "túlélő" ládát akarok csinálni a barátnőmnek, aki most lesz 18, kellene pár ötlet, hogy mit tegyek bele. Köszi :)

2016. febr. 7. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy lakáskulcs és 10 év munkatapasztalat jó kezdőcsomag.


Amúgy szerintem inkább olyan dolgokat adj neki aminek biztosan örül. A felnőttes csomagot meg majd megcsinálod akkor ha elköltözik otthonról.

Manapság egy 18 éves messze nem felnőtt.


Bár ha mondjuk kolis lesz egy kerámiabevonatos lábosnak hasznát venné. Nem tapad benne le az étel.

2016. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dildo
2016. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban házibulit rendeztem, piakat, édességet, meg egy szexistennős kötényt kaptam. Aki közelebb állt hozzám, attól olyat, amit épp szerettem. Pl Koreai szótárat, könyveket. Szerintem rendezze neki bulit. 18 évesen nem hiszem hogy szüksége van ilyen felnőttes csomagra, majd később.
2016. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!