Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudok hozzám illő barátnőt...

Hol tudok hozzám illő barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Egy kis jellemzés magamról: nem képviselek semmilyen öltözködési és életviteli stílust, de egy nagyon elvont figura vagyok. Megjelenésemmel nincs sok gond, és igazából a társasági élettel sincs. A legnagyobb baj az, hogy nem találok gondolkodásmódban velem egy hullámhosszon lévő lányt. Külsőre nincsenek hatalmas elvárásaim, és igazából kijövök pár lánnyal, de inkább mint barát, mert nem találtam bennük a "nagy Ő"-re. Hol tudnék az átlagtól eltérő személyiségekkel találkozni? Bulikon se nagyon találkoztam számomra érdekes személyiségű lányokkal.

2016. márc. 21. 21:09
 1/8 valaki54321 válasza:
Azt elfelejtetted leírni, hogy hány éves vagy.
2016. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak lány jöhet szóba?
2016. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályt keresel?
2016. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mesélj, kíváncsi lettem:D

Mit takar nálad az elvont szó?:)

2016. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2016. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is egy elvont figura vagyok, magas és fura elvárásokkal, ami a gondolkodásmódot, intellektust illeti.


Én azt csináltam, hogy mindig, amikor találtam egy olyan lányt, aki a kisugárzása meg a viselkedése alapján úgy tűnt, hogy akár megfelelő is lehet, elkezdtem kicsit nyomozni utána. Persze, legtöbbször kiderült, hogy valójában ugyanúgy gondolkodik, mint az átlag, csak nem mutatja ki, mert félénk, visszahúzódó. Már-már kezdtem feladni, de mégse tettem, aztán ezzel a nyomozós technikával találtam egy olyan lányt, akinek a gondolkodásmódja szinte megegyezik az enyémmel. Már csak az a gond, hogy hogy kezdeményezzek nála.


Amúgy kíváncsi lennék, mit értesz elvont alatt, úgyhogy ha szeretnél, írhatnál egy privát üzenetet erről.

2016. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 év körüli korosztályt keresek. Az elvont alatt az átlagtól teljesen eltérő gondolkodásmódot értem nagy vobalakban kifejezve.
2016. márc. 22. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Átlagtól eltérő...

Kinek mi az átlag, ez relatív:'D

Szerintem a gondolkodásmódot nem lehet hamar kiismerni, mindenki tud szolgálni meglepetésekkel. Próbálj meg különböző fórumokon beszélgetni vagy járj el mondjuk rajz szakkörre, vagy bármire, ami érdekel, és úgy gondolod, lehet ott olyan, akivel kijönnél. Vagy, ha érdekel az ilyen tudatos álmodás, meg ezotéria, ilyen beállítottságú lányokat is találsz, főleg itt, az ezotéria rovatban. Sok sikert hozzá, én szurkolok!^~^

2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!