Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érjem el azt, hogy...

Hogyan érjem el azt, hogy könnyebben tudjak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyedülálló vagyok, már régóta nincs barátnőm. 22 éves fiú vagyok, már szükségem lenne rá. Ugyanis szeretném megélni a szerelemben ugyanazt, mint mások.


Valahogy sose sikerül magam egy lánynak megnyerni. Eleinte kedves velem, és jól elbeszélgetünk, de amint találkára hívnám, mindig nemet mond. Ez több lánnyal is így sikerült. Sokan a sok zh-val takaróznak, és hogy sok a dolguk. Sajnos állandóan ezt a kifogást alkalmazzák. Volt egy lány, akinek a találkát csak két hét után említettem meg újra, és akkor sem szeretett volna randizni.


Még az első csókig sem jutottam el.

Magamról annyit, hogy (és ez nem ölteltség), hogy jó külsőm van, dús barna hajam, tehát nem vagyok előnytelen, intelligensnek tartanak, de új dolgokat is szeretek megismerni, és őszinte, jólelkű is vagyok.

Természetesen hasonló típusú lányt szeretném páromnak, aki szép, okos és jólelkű. (Elkövettem azt a nagy hibát, hogy egy idő után már a nemszép lányoknak is udvaroltam, és abból se lett semmi sem).

Mitévő legyek? Hogyan érjem el, hogy az a lány engem válasszon?



2016. jan. 6. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Jól nézel ki, okos vagy, jófej vagy, őszinte vagy...


Valami itt nem stimmel, valami hibádnak lenni kell (ha más nem, fejben), ami miatt még a csókig sem jutottál el 22 évesen.


Talán mélyebb önismeretre lenne szükséged, szakember segíthet.

2016. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Néha kicsit tolakodó vagyok, de gondolom, a sok vereség miatt ez nem nagyon meglepő. Néha túl hamar kiadom magam a lánynak, és sokat kérdezek tőle, de csupán érdeklődni próbálok.
2016. jan. 6. 12:10
 3/14 A kérdező kommentje:
A lányok általában a vagány stílust szeretik, ami bennem nincs meg. Hogyan sajátítsam el azt a stílust, amelyre buknak a csajok?
2016. jan. 6. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Túlságosan rágörcsölsz, senki nem szereti a nyomulókat. Tudom, közhely, de magadat kell adnod. Ha magadra erőltetsz egy szerepet, azzal esetleg megfektethetsz egy lányt, de nem hiszem, hogy te ezt akarod.


Normális kapcsolat első alappillére pedig az őszinteség.

2016. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ez gyakran így van, de megpróbálok nem görcsös lenni. Csak olyan rossz mikor nem görcsösen udvarolok, utána pedig jön a visszautasítás.

Mindig megpróbálom önmagam adni. :) .. csak legyen jó a lánynak is.

2016. jan. 6. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Tudsz táncolni? Legjobban mindenféle táncmulatságokban lehet ismerkedni. Jön a farsang, húzz bele a gyakorlásba. Szinte bármelyiket meghódíthatod. Ne is akarj többet eleinte, mint táncolni velük...
2016. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fogok is érdeklődni, hogy lesz-e valahol farsang?
2016. jan. 6. 13:44
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

"Elkövettem azt a nagy hibát, hogy egy idő után már a nemszép lányoknak is udvaroltam, és abból se lett semmi sem"

ez kedves xd aki igazán jó lelkű, az nem így gondolkozik (szerintem) :)

2016. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem lett volna hiba, ha ő választott volna. De mivel visszautasított, ezért érzem hibának.
2016. jan. 13. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, úgy egyszerűbb lenne megmondani, hogy tényleg aranyos vagy, vagy csak te vagy elfogult magaddal szemben:]
2016. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!