Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kulfoldon a ferfiak ugyan ugy...

Kulfoldon a ferfiak ugyan ugy elitelik azokat a noket akik mar voltak egyutt negerrel? Vagy csak Magyarorszagon itelik el oket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Külföldön is élnek korlátolt hülyék, tehát a válaszom igen.
2016. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Székely-magyar, tehát fehér férfiként én azt ítélem el, aki ezt elítéli. Nem a brazil ültetvényeken vagyunk egy másik században.
2016. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem hallottam még ilyet, de egyáltalán ki honnan tudja hogy kivel voltál együtt
2016. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Pedig vannak :D Volt egy pasi, aki engem fel akart szedni, de mivel tudta, hogy voltak külföldi pasijaim (nem fehérek is), azt mondta, hogy le kéne győznie az undort, hogy egyáltalán hozzám nyúljon lol. Mondanom sem kell, nem sokáig tartott a barátságunk :D

Egyébként persze, hogy vannak ilyenek külföldön is, rasszista nőgyűlölők mindenhol vannak.

2016. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem szabad a rasszizmust és az nőgyűlöletet ide rángatni önigazolás céljából.

A kulcsszó az igénytelenség: pl. ha egy fiatal csinos lány lefekszik egy fehér cirkuszi törpével vagy egy 80 éves hajléktalannal. Ez ugyan olyan visszataszító egyesek szemében, mintha négerrel csinálná ugyanezt, tehát nem beszélhetünk rasszizmusról, csak érthetetlen cselekedetektől való undorodásról.

2016. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol.
2016. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bőrszín nem ugyanolyan tulajdonság, mint a termet, a hajszín, szemforma stb.?
2016. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!