Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiként lehetnek elvárásaim,...

Férfiként lehetnek elvárásaim, igényeim?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ha probáltam is saját igényeimnek elveimnek kicsit is tenni, vagy valamit másképp csinálok ami szerintem jó, akkor egyből megvet a társadalom érte meg megkapom h mér ki vagyok én.. De nőknél is ez a tapasztalat, ha én valamit mondok meg nekem az ugy müködik, azért már húzza a száját h neki ez nem.. És azt gondolja hogy akkor majd keressek magamnak olyat.. Tehát azt tapasztalom hogy így kb csak magamnak élek, ez igy nem igazán működik..
2016. márc. 23. 16:03
 1/6 anonim válasza:

Ez nem túl konkrét, ahhoz, hogy valaki mondjon véleményt

Tudnál példákat írni? Akár privátba is

2016. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy részletesebb leírás a problémáról.
2016. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De pont jó ez így. Nem kell alkalmazkodni! Ha nem vagy jó így a nőnek vagy egyes embereknek,akkor azokat el kell kerülni és inkább egyedül boldogulni.Úgyis akad előbb utobb olyan akinek jó leszel így is,ha meg nem ,az se baj meg kell tanulni másoktól függetlenedni.
2016. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan mik ezek az elvek, igények, elvárások?


Párkapcsolatban akkor működnek a dolgok, ha a felek legalább az alapvető dolgokban hasonlóan gondolkodnak. Ha nem találsz olyat, aki ennek megfelel, akkor igen, magadnak élsz (esetleg érdemes elgondolkodni, hogy tényleg a szembejövőkben van-e a hiba.:-)) Ez teljesen független attól, hogy férfi vagy-e, vagy nő.

2016. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkretan?
2016. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetnek elvárásaid és igényeid, de hogy gondoltad? Hogy mindenki más követi őket, hogy neked jó legyen? Ha egy nő máshogy gondolja, vagy mást akar akkor ő mondjon le arról és legyen neki rossz? Ilyen alapon a nőnek is lehetnek elvárásai és igényei és ő is ráderőltetheti. Ki mondja meg, hogy a tiéd fontosabb? Olyat kell keresni akivel megegyeztek.
2016. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!