Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiként hogy tudok nőkkel...

Férfiként hogy tudok nőkkel barátkozni?

Figyelt kérdés

Sose ment a barátkozás az ellenkező nemmel, most viszont szeretnék női barátot.

Valaki segítene? Az is jó ha beszélgetünk és közben elmondja hogy mit csinálok rosszúl.

Szeretném jobban megérteni a nőket.



2015. nov. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
interneten
2015. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A saját tapasztalatomból, a férfi nő közötti barátság 50-50 %-ban elcsuszhat az érzelmek felé. Igy sokszor az egyik fél részéről erős érzelmekkel teli. Egyenlőre kezdj a környezetedben a már meglévő ismerősökkel többet együtt lenni,és kérdezősködj a munkájáról a családjáról, keress közös pontokat és érdeklődést. A barátság úgy kezdődik, hogy az egyik az egyik fél elmond magáról valami személyeset ha már kialakult a bizalom.
2015. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a lányoknak tetszik az ha úgy közelítesz feléjük, mint baráthoz és nem úgy hogy már azon agyalsz hogyan fektesd hanyatt és képzeletben már levetkőztetted.


Az alaphangot általában egyszerű megtalálni, hacsak nem vagy az a zárkózott típus, de akkor meg megint más a gond.

2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel. Nekem van két lánybarátom és mindkét barátság azért működik jól (meglátásom szerint), mert nem akarok tőlük többet és ezt ők is érzik.

Így nem vagyok számukra "fenyegető", nem érzik magukat feszélyezve a társaságomban és ezért van az, hogy elég bizalmassá tudtak kinőni ezek a két kapcsolatok.

Amúgy meg a lányok nem a Marsról jöttek, ugyanúgy lehet velük beszélgetni, mint a fiúkkal :D Csak persze kell valami közös téma, amin elindultok.

22/F

2015. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hopp, a "két" szó benne maradt az írásomban! Ezért utólag is bocsi, eredetileg más mondatot akartam volna írni.
2015. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
heló itten vagyok Ica vagyok 56 éves, tudnál kölcsönadni
2015. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen
2015. nov. 23. 21:45
 8/8 anonim válasza:
Sehogy. Komolyan. Egyeske megmondta.
2016. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!