Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tomboyokról?

Mi a véleményetek a tomboyokról?

Figyelt kérdés

A tomboyok azok a lányok, akik úgy néznek ki, mint a fiúk. Röviden: fiús lányok.

Érdekelne, ki mit gondol róluk.



2016. márc. 25. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbbször leszbiknek feltételezem őket és már volt is olyan, hogy konkrétan bebizonyosodott, hogy igazam volt :D Amúgy úgy vagyok vele, hogy ők tudják. Tőlem távol áll, hogy nőként úgy nézzek ki mint egy fiú, én szeretem a műszempillát, sminket, hosszú hajat, műkörmöt meg hasonlókat. Élni és élni hagyni.
2016. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Civilizált ember nem a külseje alapján ítél meg másokat. Engem nem érdekel, ha egy nő férfi ruhát hord, vagy egy férfi nőit, amíg kedves és értelmes, nincs vele problémám :)
2016. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ő, nem. A tomboy egyáltalán nem azt jelenti, hogy úgy néznek ki, mint a fiúk. Csupán annyit, hogy nem cicababa ltözékben jár, és nem dől benne össze a világ, ha mondjuk sáros lesz a ruhája. :D kb ilyen kickass kategória. :D


Az, hogy manapság a hülye homók megpróbálják ezt a kifejezést is eltorzítani, az megint más dolog. ;)

2016. márc. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Második és harmadik, köszönöm a válaszotokat.


Kedves negyedik.

A tomboyok lányok, akikre ha ránézünk szentül hinnénk, hogy fiúk. Főbb jellemzőjük a fiús öltözködés, viselkedés, hajviselet, férfias vonások. Ez leginkább a pontos meghatározója ennek a stílusnak. Mivel ez egy stílus. Talán ezzel a szóval még nem találkoztál, hogy ,,stílus", ezért ajánlom, hogy néz ennek IS utána. Nem ártana.. A "Fiús lány" kifejezés angolul azt jelenti, hogy ,,Tomboy". Az, hogy manapság a sok hülye okoskodó megpróbálja ezt a kifejezést eltorzítani, teljesen átírni, az megint más dolog ;).

2016. márc. 26. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:

A "fiús lány" kifejezést szokták nőies külsejű nőkre is használni, akik jobban érdeklősnek férfias tevékenységek, témák iránt. Vagy talán kevésbé öltöznek lányosan, inkább farmert meg siha pólót hordanak...de ettől még nem tomboy-ok.


A képen látható személyek, toboy-ok többségének ez nem csak stílus, a férfiasan kinéző és férfiasan is viselkedő nők általában leszbikusak, de legalábbis biszexuálisak néhányan akár transz szexuálisak is.

Olyan nőről, aki férfiasan öltözködik és viselkedik, de heteroszexuális még nem hallottam.


Sok leszbikus párkapcsolatban látni, hogy az egyik fél nőies a másikuk pedig tomboy, azaz ő a "férfi" a kapcsolatban.


A véleményem annyi róluk, hogy külsejük és szexuális beállítottsáuk ellenére ugyan úgy lehetnek jófej emberek, mint akárki más.

Viszont azokat a leszbikus férfias nőket nem tudom kiállni, akiknek nem természetesen jön a férfias viselkedés, hanem egyértelmű, hogy keményen próbálkoznak nagyon macsóknak lenni. Azt irritálónak és visszataszítónak tartom. Amikor dirket magukat megjátszva macsósan járnak, irányítgatni, hangoskodni próbálnak. Biztos okuk van rá, miért teszik, de ettől függetlenül irritálónak tartom.

2016. ápr. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha ilyen hülye vagy, hogy alap dolgokat nem tudsz, akkor talán azzal kéne kezdeni a kérdezősködést. :D

Semmi férfias kinézet nem kell, a t omboy a világ kezdete óta annyit jelentett, hogy nem nyápic kis pitsa, hanem olya nbelevaló csajszi. :D De semmi gond. ;)

2016. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat hatodik :).


Hetedik, nem értem miben tévedtem volna. Először kérlek ezt fejtsd ki. Köszönöm.

2016. ápr. 5. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!