Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » E-bayről rendeltél már?

E-bayről rendeltél már?

Figyelt kérdés
Ruhákra gondolok elsősorban, mik a tapasztalatok megbízható? mennyi a szállítási idő? Minden jó és rossz tapasztalatot szívesen fogadok, köszi előre is

2016. márc. 25. 23:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Rendelni rendeltem de nem ruhákat. A szállítás kb 2-3 hét.
2016. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden vackot onnan rendelek szinte
2016. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én ruhákat nem szoktam, mert nővérem megjárta már vele. Nem is úgy nézett ki a szoknya ami a képen volt..

Így én nem merek rendelni, csak ékszereket meg ilyeneket 😊

2016. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rendeltem, eddig nem volt gond. Illetve ha volt visszaküldtem és kicserélték.

Viszont honnan a francból tudjuk mi hogy mennyi a szállítási idő?? Rohadtul nem ugyanaz Bécsből meg Bangladesből.

2016. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Túl olcsónak találom a cuccokat én is félek a megbízhatóságában, némelyik ing, amihez hasonló magyar webshopokban is van ötöd annyiért van kint...
2016. márc. 25. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendeltünk már több ruhát is, és eddig nem volt gondom vele. Pedig a kabát több volt mint 300 GBP. Rendeltem pólókat, nadrágot. Mindig azt kaptam ami kellett.

Nézni kell azt is, hogy kitől vásárolsz. Én pl: sosem vásárolok olyantól akinek kevesebb a százaléka mint 98%..

2016. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebay-en minden eladorol van vélemény ...........................
2016. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

El kell olvasni mi az összetétele, kínai vagy európai méretek vannak e. Bár általában szokott lenni mellékelve

táblázat, hogy milyen csípőhöz, vállhoz stb milyen méret kell.

Szállítási idő általában 15-30 nap.

Egyszer rendeltem ruhát ebayról, méretre jó volt, de polyisteres volt az anyaga és olyan volt mint ha egy könnyen eltéphető szivacsot hordanál. Azóta aliexpresset használok, sokkal olcsóbb, és eddig nem kellett 5*-os értékelésnél rosszabbat adnom senkinek(ennyi a max). Olcsóbb, megbízhatóbb, nincs paypal költség meg átutalási idő sem. Nadrágok, pólók, sportszerek, elektronikus eszközök, napszemüveg... A mai napig ahányszor csak felveszem, eszembe jut, mennyire megérte.


Most mondanám, hogy regisztrálj alám, de nem szabad reklámozni. Az ebayes árak többsége viszont tényleg pofátlanság.

2016. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A testvérem vett ruhaneműt, 2 hét szállítási idő után átnézegette őket. A többség ruha jó volt de egy-kettő volt ami ki volt szakadva illetve dohos szaga volt. Lehet hogy ezt csak a tesóm fogta ki balszerencsére, de szerintem nem teljesen megbízható az-az oldal...

E-cigarettát rendeltem onnan, és megbántam. Használhatatlan kínai kamu volt az egész úgynevezett detonátor töltővel és 350mAh-s akkumulátorral a 650mAh helyett. Vannak hibái de található ott azért jó termék is, elfogadható szállítási idővel.

2016. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengetegszer rendeltem már. Mindent Kínából küldtek postaköltség meg nyomkövetés nélkül, de mégis mindig minden ideért, semmit nem nyúlt még le útközben a postás. Ruhát viszont soha nem rendelnék netről, mert azt fel kell próbálni, kép alapján nem lehet megállapítani, hogy rajtad hogy állna! Ha pedig megjön, felpróbálod, nem jó, akkor majdnem többe kerül a postaköltség visszaküldeni, hogy cseréljék ki valami másra, mint amennyibe a ruha került! :D
2016. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!