Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én látom rosszul, hogy az...

Én látom rosszul, hogy az emberek többsége csak azt hajlandó meghallani, ami szimpatikus számára?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek, ha fejlődésről, változtatásról van szó, felháborodnak, megsértődnek és kifogásokat gyártanak; rendszer, a kormány és a szomszéd kutyája... Csak az érdeklődi őket, ami segítségével egy leplet tudnak húzni a problémák felé.


Csak az én környezetem ilyen? Cáfoljatok meg! Nem szívesen vagyok ilyen környezetben, ezért mindig olyan emberek társaságát keresem, ahol nincs ez a hatalmas pesszimizmus.


2016. márc. 26. 11:50
 1/3 A kérdező kommentje:
A ti környezetetekben vannak kivételek?
2016. márc. 26. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek eleve álomvilágokba bújnak és nem látják be a saját hibáikat. Ilyenek vagyunk. Van pár értelmes, akik nem ilyenek, de nagyon kevesen vannak.
2016. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ahhoz a kevéshez lehetne szólni, változásra bírni? "Statisztika" végett is érdeklődők egyébként.


Mert azért látom az interneten sok az önfejlesztő csoport, de kilépve az utcára nem tapasztaltam, hogy az emberek esetleg toleránsabbak lennének pl a másikkal...

2016. márc. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!