Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van így? Lány 14 éves...

Miért van így? Lány 14 éves vagyok. Szeretek tanulni, mindig sietek mindent megcsinálni időben, nyugodt, értelmes, talán kise zárkózott vagyok, kinezetem szimpatikus.

Figyelt kérdés

Meg akarom érteni a többiek általában a fiúk mért viselkednek így velem. Egyszer egy nagyon értelmetlen fiú hulyeskedni kezdett. Szemembe nézve azt mondta hogy szerelmes belém és olyan pofakat vágott hozzá. Egy nap 100 szor koszon. A barátai is elkezdtek velem így bánni. Pl. Furdobe vagy moziba hívtak és nagyon sok ember előtt szegyenitetek. Az egyikkel néha tekintetunk is találkozik. Olyan furcsan néz és még mosolyog is. És az osztalyamban is ez elkezdődött.



Élete szerelme vagyok nekik. Az az egyik többször is látta hogy nem hagynak békén. Ezért egy lanyal járkál folyton. (jár vele) A lány kapaszkodott belé. Őneki meg mindegy hogy csak lasam őt vele. De közben mostmár kerül aba hagyta. Ez az egész mit jelent?



2015. jan. 31. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Parasztok. Szólj a tanárnak.
2015. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóltam már de semmit se tett .
2015. jan. 31. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szólj az igazgatónak. Vagyis a tanár főnökének. Nem normális, hogy nem véd meg a tanár. Az ilyen nem alkalmas tanárnak.
2015. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Segítségkérés helyett inkább magadnak kellene megoldanod, ez nem olyan dolog, amiben más is tudna segíteni.
2015. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magamtól próbálom megoldani de ezek a hülyék mitse értenek a szép szóból,de ha lokdosom őket akkor meg tovabb is csinálják hogy lokdosem .Szerintetek ontsem őket le vízzel?
2015. febr. 1. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak hulyeskednek, egyikük sem gondolja komolyan. Látják hogy teged idegesit ezert folytatjak. Szerintem csinalj ugy, mintha meg se hallanad! ; )
2015. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!