Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett?...

Szerintetek milyen lett? Tudom, hogy nem vagyok valami tehetséges, csak kivancsi vagyok a véleményekre. Egyébként egy lányról írodott.

Figyelt kérdés

Nem szűnik meg soha, az én nagy bánatom,

Nem jössz vissza soha, ez nekem fáj nagyon.

Éjjel az álmomban láttalak még tegnap, és a fülembe súgtad: Szeretlek nyuszi, feljösz majd holnap?


Annyira erős, még mindig ez az érzés,

Elmúltak az évek, de a szerelmem nem múlik.

Már nem vagy itt mellettem, hogy foghasd a kezem, nem látlak többet, az életben sosem.


Te nem szerettél soha, úgy ahogy én téged, de még vágyom rád,

Elmentél tőlem, talán végleg, de az emléked megmarad örökre.


Minden egyes percet a szívembe véstem,

A sok szép emléket máig megőriztem, az a sok boldogság nem jön talán vissza, elment veled eggyütt, messze a távolba.


De az a sok játék, mit együtt játszottunk, az a sok idő, mit együtt töltöttünk,

Mintha tegnap lett volna, hogy megfogtad a kezem, szorítottad, átöleltél és többet nem láttalak soha.


Még van pár képem, amiről vissza mosolyogsz rám,

De jól tudom, nélküled, soha semmi nem lesz ugyanolyan már.


2016. márc. 26. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég átlagos, főleg az eleje, a második fele tetszik, ahol konkrétumokat is írsz a múltról, szerintem abból kéne még bele, hiszen a bánat egyértelmű, nem kell annyira túlragozni
2016. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek írtad, biztos örülni fog a gesztusnak... De egyébként nekem, mint pártatlan személynek ez, mint "vers", nem tetszik, szerintem értékelhetetlen. Igazából végig sem bírtam olvasni.
2016. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy találj olyat, aki viszont szeret :)
2016. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!