Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leülnél egy ronda ember mellé...

Leülnél egy ronda ember mellé a buszon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én ronda vagyok és nem szoktak leülni mellém, csak akkor ha máshol már nincs hely.
2016. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
most miért ne?
2016. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a hely érdekelne, a másik szék ahol a ronda ember ül az másodlagos, kivéve ha sunyi az arca mert akkor lehet el emel valamit. Bár nekem valamiért sose jut hely és mindig állok XD
2016. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büdös akkor igen.
2016. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piriiiii ***** válasza:
100%
Ha nem büdös, hanem ápolt, rendesnek tűnő és oda is férek mellé, akkor persze.
2016. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Már miért ne ülnék lenne? Tény hogy elsősorban olyan mellé ülök le aki tetszik nekem de ha ott van szabadhely akkor leülök. Ha meg csak ott van hely és nem ülök le mellé az nem azt jelenti,hogy annyira ronda lenne hogy nem akarok ott lenne,hanem azzal hogy állok tudok úgy helyezkedni hogy azt a személyt nézzem aki tetszik. ^^


De egyébként vannak olyan emberek is akik nem szeretnek leülni idegen emberek mellé és inkább áállnak.

2016. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én is ronda vagyok, de igényes, mégse ül le mellém senki soha.
2016. márc. 27. 18:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

12 óra munka után édes mindegy ki van mellettem

csak érjek már haza

2016. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, bár nem szoktam buszon utazni, de nekem arra a kis időre teljesen mindegy lenne,hogy ki mellé ülök. Nem szoktam ítélkezni.
2016. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Én általában azt nézem ki mennyire tűnik kedvesnek, mert a kedvencem mikor megkérdezem leülhetek e, erre egy "ahj már megint" fejjel nyöszörög valamit amiről döntsd el hogy komolyan igen e. És azt vettem észre hogy a rondábbak amúgy gyakran néznek mogorvábban, pedig amúgy meg ha megkérdezi őket az ember, szerintem ők reagálnak kedvesebben :D szóval ne légy olyan pesszimista, ne foglalkozz vele, mert lehet látszik a fejeden :'D

Amúgy ha nem ülök le valaki mellé az tényleg vagy azért van mert büdös, vagy mert két helyet is elfoglal olyan nagy, és alig férek el mellette. Mondjuk még néha olyan mellé is leülök, mert azért elférek én kis helyen is :) L

2016. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!