Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc idézetetek?

Nektek mi a kedvenc idézetetek?

Figyelt kérdés
Írhattok többet is.

2016. márc. 27. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Pl:

"[A fontos dolgokat nem lehet "kicsit" csinálni]"

Mindenre igaz!

2016. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nobody expects the Spanish Inqusition!
2016. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"A fájdalommal a gyengeség távozik a testből."

Ezt egy Sportolótól hallottam, bár biztos nem ő találta ki. De ezt kiterjesztheted az élet minden részére, ha valaki megbánt is csak erősebb leszel, ahogy egy edzéssel is.

2016. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Ej, ráérünk arra még!" Mondá Pató Pál úr.
2016. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Hard rock is about who has the biggest dick and pop music is about who's got the smallest. I guess we're pretty average. But in order to have a big dick, you have to have it mentally..."
2016. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit ma megihatsz ne hagyd holnapra:D
2016. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"there's no place like 127.0.0.1"
2016. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

I'm definitely not a saint. But i think I'm a good person. I try do the right thing

Abszolút nem vagyok egy szent. De azt gondolom,hogy jó ember vagyok. Próbálok helyesen cselekedni.


Inkább utáljanak azért aki vagyok,mint hogy szeressenek azért ami nem vagyok.


Csak azután tehettünk meg bármit,miután már mindent elveszítettünk.

2016. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Az élet tiszteletével kezdődik a sokat és üres frázisként emlegetett igazi szeretet. A családi szeretet is. S ennek alapja az öröm, hogy a másik a világon van, és hogy találkozhattunk. S ennek az érzésnek a másik alapja az öröm, hogy én is a világon vagyok, engem is lehet szeretni, s hogy a találkozásunk erről is szól. Semmiféle gyűlölet, önutálat nem fér bele a szeretetbe. A mérgelődés, a harag, a féltés, az aggódás bőven belefér, de a gyűlölködő elutasítás nem." (Popper Péter)
2016. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

,,Nem az a fontos hogy mekkorát ütsz,hanem az hogy mennyi ütèst állsz ki amikor talpon kell maradni!Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább!Csak így lehet győzni!"


-Rocky Balboa

2016. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!