Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zökkentsem vissza...

Hogyan zökkentsem vissza magam a normál alvási időrendhez? Mindjárt elájulok olyan álmos és fáradt vagyok, de ha most elalszom, akkor éjjel nem fogok, pedig holnaptól egyetem.

Figyelt kérdés

Tegnap egész éjjel fent voltam, ZH időszak kezdődik hamarosan, és eléggé elszaladt az idő, miközben a jegyzeteim tanultam, így reggel 8-délután 1-ig aludtam, de olyan pocsékul, hogy fél óránként megébredtem kb, hulla fáradt vagyok, fáj a fejem, de ha most elalszom, akkor éjjel megint nem fogok, pedig ma este is kéne még tanulnom pár órát (7-10 között kb).


Hogyan osszam be ezt a napom, mit csináljak? Aludjak vagy ne?


2016. márc. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aludnék, de ez egyénfüggő. Ha most alszol 2-3 órát, akkor az egész estét, mondjuk éjfélig tanulással töltheted, de utána szigorúan feküdj le és aludj. Így kicsit visszazökkented magad a normál, éjszakai alvásra. De ha teheted ne nagyon szórakozz ezzel, ha valaki nagyon elrontja az alvási ritmusát, akkor azt már nagyon nehéz helyrehozni és súlyos tüneteket okoz.
2016. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szórakoztam, nem jó kedvemből tanultam egész éjjel :)
2016. márc. 29. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Te milyen suliba jársz? vagy csak a fáradtság miatt nem érted amit írtam? A "ne szórakozz ezzel" azt jelenti, hogy ne borítsd fel az alvási ritmusodat, ne hagyj ki éjszakai alvásokat, nem azt, hogy szórakozni voltál :) Na jobb lesz, ha tényleg inkább lefekszel aludni, mert már ki lehetsz agyilag nagyon.
2016. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah, bocsi ha kötekedésnek tűnt, tényleg eléggé ingerült vagyok :D


ELTE - programtervező infó

2016. márc. 29. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jó szak, legalább lesz jó szakmád, csak oszd be az idődet, amennyire lehet és amennyire tudod.
2016. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!