Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert sirok csak ugy?

Miert sirok csak ugy?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy magamtol elkezdek sirni, lehet h picit szomiru vagyok akkor, de semmi okom nincs ra. Anyukam ettol teljesen ki szokott akadni h depresszios vagyok de en eezt nem hinnem. Miert sirok?

2016. márc. 30. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ezt neked kell tudni! Amúgy most per pillanat én sem tudom, hogy mi a bajom. Csak rosszul vagyok, aztán ennyi. GG! :D Sírni már régen sírtam. Tényleg. Mikor? Olyan még kismaki koromban. Amúgy meg ne sírj! Az olyan nem jó. Próbáld ki, hogy egyszer nem sírsz. Én néztem Master Wong-tól egy videót és full jót röhögtem. ;D Ez már kellett. ;D Szóval! Nézzél te is valami elborult videóst, aztán az jobb (nem is bal) kedvre derít. Ilyen például JustVidman! :D Na, jó szórakozást, aztán ne sírj, vidulj és aludj helyette! :) :D
2016. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hadd kerdezzem meg, kamaszodsz? Mert akkor siman lehet az is, hogy csak a hormonok jatszanak veled.


En ugyan felnott no vagyok, de a havibaj elotti par napban ok nelkul kepes lennek neha bogni, vagy siman felkapom a vizet a semmin, pont a hormonok miatt.. Ha amugy nem vagy eletunt, letargikus, letort, allandoan faradt, motivalatlan, akkor depressziora gyanakodni eros tulzas :)

2016. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha amugy nem vagy eletunt, letargikus, letort, allandoan faradt, motivalatlan, akkor depressziora gyanakodni eros tulzas :)"


(:O Rám mindegyik igaz! :O Ilyenkor mi van? :O

2016. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, ha igy erzel, tartosan, akkor sem feltetlenul depresszio. Meglepo, de akar vitaminhiany is produkalhat hasonlo tuneteket. Emellett ha az ember az eletevel alapjaraton nincs megelegedve (rossz munkahely, kornyezet, magany, stb) az is okoz hasonlo erzeseket, de az meg mindig messze all a depresszio valos fogalmatol.


Manapsag nagyon divatos lett az emberek koreben magukra aggatni a "depresszios" jelzot, mikozben "sima mezei" rosszkedvrol, fajdalmas/szomoru/stresszesebb idoszakrol van szo. A depresszio egy igen sulyos betegseg, amelynek a gyanujaval erdemes minel hamarabb megkeresni egy terapeutat.

#1

2016. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, meg tini vagyok de nem gondoltam volna h ezert sirom el magamm random maagam😂 barataimat kerdeztem es ok azt mondtak nem szoktak ilyet csinalni :/ otletem sincs mi az oka.
2016. márc. 30. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki reagal hasonloan, ill. nem mindenkinel zajlanak ezek a dolgok folyamatosan.


Ne aggodj, szerintem nem jelent bajt, ha viszont parazol, beszelgess el peldaul az iskolapszichologussal.. nem, nem leszel ettol bolond :) :)

2016. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!