Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják azokat, akik...

Miért bántják azokat, akik nyuszit vettek húsvétra?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 31. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma csak 3 nyuszit láttam csavarogni a városban, az összes nyuszi éhendöglik akit megunnak, el lassú gyilkosság. Akkor már inkább vágják le és egyék meg, annak van értelme.
2016. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sokan úgy vállalnak állatot, hogy fogalmuk sincs a tartásáról, a szükségleteiről. Csak úgy hazaviszik, mert "jajj, de cuki", aztán pár nap múlva rájönnek, hogy ez egy kicsit több, mint simizgetés. A nyúl bogyózik, oltás kell neki, és nem szeretik a non-stop nyúzást. Ráadásul sokszor kisgyermekes család veszi, aztán a gyerek ráun 2 hét után, a szülők meg nem tudnak vele mit kezdeni.

Most itt volt a húsvét, ilyenkor különösen divatos a nyulak beszerzése, ezért megy az emberek cseszegetése és szerintem joggal.


Amennyiben valaki utánaolvas, veszi a fáradtságot és költséget, hogy beszerezzen mindent a nyúltartáshoz, szeretettel gondozza az állatát és képes hosszútávon felelősséget vállalni érte, úgy belevághat bármikor a nyuszizásba. De amiatt, mert húsvét van, senki ne vegyen állatot.

2016. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha vesznek nyuszit:

A) Meghal mert vagy nem etetik v rosszul etetik v csak berakják egy sarokba vagy a fészerbe és elfeledkeznek róla, mert már nem érdekes

B) A kölykök megnyomorítják véletlenül (vagy direkt), esetleg meg is ölik

C) Simán kidobják az utcára vagy bedobják valakihez vagy kirakják a faluszélen mert már nem kell , elmúlt Húsvét


Szerintem 95%-ban ez van. Ha vkinek nem kell, vigye el menhelyre vagy ahova lehet.

Aki meg vesz és felelőségteljesen gondoskodik róla és a nyuszinak jó dolga van, végelgyengülésben hal meg öregkorában, annak grat. De ez a ritka!

Majdnem olyan a nyuszi, mint Karácsonykor a fa. Megveszik és ünnepek után kidobják.

2016. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezért:

[link]

2016. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert mindjárt lesz a híradóban, hogy mindenki adná le az állatkertben.
2016. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
A mienk a fazékba kerül holnap :)
2016. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyperces néma csönddel és közös imával emlékezzünk a 2016os husvéti nyuszi mészárlásra...
2016. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom h miért van mindenki kiakadva, nálunk 2 éve jól bírja. Az előzöt 4 év után a szomszéd kutyája kapta el.
2016. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert ostobák. Itt kérdezgetik, hogy hogyan szoktassa le a nyulát arról, hogy az ölébe trotyizzon... annyit nem tud, hogy a nyúl sem nem szobatiszta, sem azt nem bírja, ha felkapkodják. Plüss kell az ilyeneknek, nem élőlény, akinek szükségletei vannak.
2016. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:DD Az pont én voltam, irónikus, ha ez volt a kérdés.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__7682645-m..


:)

2016. márc. 31. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!