Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a pszichológiusnak elmondom...

Ha a pszichológiusnak elmondom hogy bántalmaztam magam mit tesz?

Figyelt kérdés
Elmondhatja a szülőknek? Mi történhet?

2016. ápr. 2. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ ... Mit csináltál magaddal (?) , mennyire komoly ami miatt ezt tetted, miért, kiért, mi miatt, ki miatt, megbántad, újra megfogod tenni ?
2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A szülőknek, sőt egyáltalán senkinek sem szabadna beszélnie róla, mivel kötelező a titoktartás a pszichológusoknál, a papokbál és még egy-két hasonló foglalkozású személynél.
2016. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne mond el, mert elintézheti, hogy berakjanak a pszichiátriára
2016. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Legalább is engem ezzel fenyegetett, pedig nem bántottam magam, csak kitalálta
2016. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elküldhet pszichiáterhez, kaphatsz gyógyszert.

Szerintem mond el!

Különben minek jársz oda?

Az ilyet tudnia kell,ez nem játék!!

Milyen régóta bántalmazod magad, és milyen sűrűn?


Az emberek akkor okoznak maguknak fizikai fájdalmat, mikor a lelki már elviselhetetlen.

Tehát rendbe kell tenni az életed,a problémáid megoldani, különben újabbakat generálnak, és egyre rosszabb lesz.

2016. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nem csinálom csak tavaly. Vagdostam magam.
2016. ápr. 2. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már nem csinálod, az nagyon jó! :)

Megkérdezhetem mennyi idős vagy, és mi volt a problémád,ami miatt ezt tetted?

Megoldódott azóta?

Mennyi ideig vagdostad magad?

2016. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is csináltam, nem volt belőle gond miután elmondtam. Bár korfüggő dolog azt hiszem, nem akarok hülyeséget mondani de lehet 14 alatt elmondhatja a szüleidnek? Mindenesetre ha már régóta nem csinálod akkor nem hiszem lesz belőle baj. Akkor se ha csinálnád most is, kivéve ha nagyon indokoltnak látná, hogy pl nagyok veszélyes vagy magadra
2016. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló. Írj es privátban elmondom.
2016. ápr. 27. 16:16
 10/10 anonim válasza:

Nekem nem érdekli a szüleimet... Sosem voltam még ezzel pszcihológusnál... De amikor meglátták a hegeket és a sebeket, csak ennyit mondtak: Miért jó ez neked?

Erre azt válaszoltam:

Mert ez segít elviselni a fájdalmat.

Erre csak megforgatták a szemüket majd elsétáltak, azóta pedig rosszabbodott a helyzet...

Az én véleményem, hogy a te meglátásaid szerint döntsd el, hogy mit tegyél. Neked melyik lenne jobb? Ha a szüleid megtudnák és próbálnának segíteni és megoldani a problémáidat (már ha ilyennek ismered a szüleidet) vagy ha nem mondod el senkinek és magadban őrlődsz miatta. Remélem jól döntesz és elégedett leszel. Sok szerencsét! És ne juss olyan sorsra, mint én...

2016. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!