Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket az...

Miért zavarja az embereket az a tény, hogy én "fűevő és MGTOW" vagyok?

Figyelt kérdés

Egyébként én ennek ellenére soha nem szoktam elítélni másokat akik szeretik a szexet és ezért nem értem, hogy miért baj, mikor ezzel senkinek nem okozok semmi féle kárt.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 4. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Habár nem tudom, mi a szar az a mgtow (és nem fogok rákeresni, hogy aztán szexes oldalakkal bombázzon a jó Google) de a szexualitásodról csak az tudhat, akinek te elmondod. Így hát vagy ne kösd mindenki orrára, hogy neked mi a nyomorod, vagy ha megteszed és elítélnek, akkor tőlük kérdezd meg, hogy ez miért zavarja őket.
2016. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam elmondani senkinek, csak ha érdeklődni szoktak.
2016. ápr. 4. 23:28
 3/19 anonim ***** válasza:
Leírnád nekem pontosan, hogy mi vagy? Mert fogalmam sincs...
2016. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Fűevő nem tudom, mi.


A másik kb. szingli pasi, aki nem nagyon szereti a nőket, de azt szereti hangoztatni.

2016. ápr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam hangoztatni, hogy mennyire nem bírom a nőket, igazából semmi bajom nincs velük, csak úgy kerülök minden féle kapcsolatot velük.
2016. ápr. 5. 01:02
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Szingli, aki nem keres kapcsolatot. Ilyenek mindig voltak, nem értem, miért kellett nekik nevet adni.
2016. ápr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Itt egy link a fűevőkről.


[link]

2016. ápr. 5. 09:14
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a MGTOW - olvasva akár az általad linkelt Huffnágel cikket és társait - inkább tűnik egyfajta dacos propagandának, mintsem amit a mozaikszó eredendően jelöl: Men Going Their Own Way. Hogy némi szimbolikával éljek, nem arról van szó, hogy a saját útjukat járják, vagyis ráléptek az ösvényre és mennek, hanem az elágazásnál visszafordulnak, és mellbedobással üzengetnek hátrafelé, hogy "nesze nektek kegyetlen világ". Valami ellen csinálják, és nem valamiért. Pedig aki a saját útját járja, annak van valamiért: független, szabad élet. Hát én nem úgy látom, hogy a cikkek íróinak lenne. Akkor arról [is] írnának, milyen lehetőségeket látnak ennek a "Their Own Way"-nek megvalósításában, nem pedig [csak] azt, hogy mi vezette őket erre a döntésre, ráadásul gyakran meglehetősen gyűlölködő stílusban. Akkor nem is MGTOW, inkább már PGTOW (People) lehetne a jelenség neve, vagyis nem egy antifeminista propaganda húzódik meg mögötte, hanem igenis előre egy önellátó, szabad élet megteremtéséhez korra és nemre való tekintet nélkül. Ebből a szempontból nézve abszolút szimpatikus az eszme.
2016. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor inkább PGTOW leszek!
2016. ápr. 5. 13:55
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva, mikor először megláttam a kérdést azt sem tudtam hogy miről van szó. Aztán ahogy elolvastam a Huffnágeles cikket, feleszméltem hogy jéé, én is ilyen vagyok! :D


Nem vagyok meleg, nem vagyok inpotens, se antiszociális. Egyszerűen csak nem akarok párkapcsolatot. Ennek ellenére nem érzem magam magányosnak, sőt remekül érzem magam. Nincsenek kötöttségeim, senki sem szól bele az életembe, oda megyek ahova és akkor amikor én akarok. Egyszerűen nem érzek késztetést hogy szerezzek egy nőt, randizzak és házasságban éljek.


A kérdésedre: Ha látványosan kerülöd a nőket, és mindenkinek elmeséled hogy te márpedig ,,fűevő" vagy, ne csodálkozz hogy zavarja az embereket. Mikor haverok engem faggatnak csak elintézem azzal hogy: ja, ideje lenne már.


Kerülöm a témát, ha pedig konkrétan rákérdeznek inkább elterelem a szót vagy pedig kamuzok.

23/F

2016. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!