Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik sokan le (mert...

Miért nézik sokan le (mert lenézik ez tény), ha valaki gyorsétteremben dolgozik, pl McDonald's vagy hasonlóban?

Figyelt kérdés
Az is éppúgy munka, mint más. Vagy talán az "nem munka" egyesek szemében?
2016. márc. 1. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet általánosítani.

Van aki itt is alázattal, lelkiiameretesen végzi a munkáját.


A másik oldal: A zalaegerszegi mekiben egyszer úgy vágta hozzám a tálcát a kis vörhenyes kiszolgáló.

2016. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Én nem nézem le.

Nekem is dolgoznak ismerőseim Mekiben.

A fizetésük sem rossz.

Sokan irodai munkával se keresnek többet.

2016. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Mert buták és azt gondolják ha valaki ilyen helyen melózik akkor biztos alacsony az iskolai végzettsége

valamint rabszolgának tartják épp bérért ,mert általában azok nézik le ezt a fajta munkát akik sokra vitték magas iskolájuk van ...

én személy szerint senkit nem a munkája miatt ítélek el,mert nem tudhatjuk hogy miért dolgozik ott az illető lehetséges hogy mert ő akarta így ,vagy van neki diplomája csak épp a mekibe kapott egyenlőre melót,vagy tanul mellete,nem lehet lenézni ....

Én azokat nézem le akik lehúzott redőnynél délbe köntösbe siránkoznak hogy nincs munka ,a wc pucolás is munka ,pénz tevékenység ami egyenlő azzal hogy bármit megfogok amiből fizetést kapok és nem szégyenlem mert ahogy mamám mondja szégyenből fiam nem lehet megélni

2016. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3, mennyi a fizujuk?
2016. márc. 1. 12:31
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Én a legtöbb ilyen helyen dolgozót, akit látok, inkább diákok. Nem tudom, mennyi a fizetés, de mikor nem volt épp munkám és ilyen helyre is jelentkeztem, engem diplomával túlképzettnek tartottak. Rosszul esett, mert akkoriban épp nem olyan időszak volt sehol, hogy válogatni lehetett volna, és nagyon kellett volna a munka.

Nem nézem le az ott dolgozókat, az is munka, én is vállaltam volna, másodállásként akár most is bevállalnám.

2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
#5 miért, talán nem rabszolgamunka éhbérért?
2016. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Én nem nézekle senkit. Ugyanolyan munka amiért bért kapsz. Nem kell valakivel bunkóskodni csak azért mert van egy normális munkahelye
2016. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

"valamint rabszolgának tartják épp bérért "

Gondolom az épp bér" az éhbér" akart lenni.

Miért, nem az.

Tipikus robotmunka, ahol úgy bánnak az emberrel mint egy bábúval. Tisztelet a kivételnek.

Voltam néhány esetben Mekik személyzeti részén - nekem nyílt ki a bicska a zsebembe, hogy milyen stílust engednek meg maguknak a vezetők a beosztottak szemben.

Igaz, Burger Kingben is volt már, hogy vendégként álltam a sorban, és én szóltam rá a menedzserre, hogy fejezze be az alkalmazott alázását, vagy adja ide a Vásárlok könyvét, mert nem azért jöttem ide hogy ezt mocskos szájú fröcsögést hallgassam.

2016. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
# 6 Időpont ma 12:39 - Tudod, amikor épp semmi nincs, kifele szórják az embereket, vagy nagyon kellene még a bevételeidhez pont az a plusz pénz, akkor ezt sem szégyen elvállalni.
2016. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen pörgös munka, főleg a konyha. Én diákmunkás voltam mekibe jó pár évvel ezelőtt akkor kaptam nettó 74 000 Ft-ot, ami akkor sem volt rossz pénz. Nekem sikerült nagyon jó csapatba kerülni, igazi családi hangulat volt. Lenyűgözően jó vezetők voltak. Az aki lenézi a másikat és leszólja, mert nem irodista, hát el kellene gondolkodni és megbecsülni másokat, hogy ezeket a munkákat is elvégzik. Gondoljunk a kukásokra is, szegények pl.: télen-nyáron elviszik a szemetünket, csak hogy minket ne egyen meg a kosz. Ezeket az embereket nem lenézni kell, hanem tisztelni, hogy megcsinálják, igen képesek rá, amire sokan nem.
2016. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!