Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut elsőnek eszetekbe róluk?

Mi jut elsőnek eszetekbe róluk?

Figyelt kérdés

A felsorolt 3 stílusú emberről egyenként írnátok 1-2 mondatot? Melyik jön be jobban (stílusa nem az ember maga), mi jutna eszedbe ha szembe jönne, milyen ember lehet, milyen lehet a személyisége (komolyabb, gyerekes, megbízható stb. )?

Csak a stílust jellemezzétek, ne magát a személyt vagy hogy milyen jóképű vagy nem. Kort és nemet is írjatok köszi.

1: [link]

2: [link]

3: [link]



2016. ápr. 5. 10:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom külső alapján nem lehet ítélkezni, de szerintem mindenkiben benne van, hogy kialakít egy képet első látásra is egy adott személyről, ami persze utána változhat.
2016. ápr. 5. 10:55
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Bihàjnd blù àààjz

Na jò viccet félre téve: hatàrozott,stìlusos egyéniség egy kis rosszfiùsàggal fűszerezve. Fèrfias!

2. Felnőtt férfi,cèltudatos,pontos,aki mindent előre megtervez. És szerintem jò illata van :D

3. Ezzel a hajjal meg beállàssal nekem steiner kristòf jut ròla eszembe ...nekem ő nem fèrfi.


24/L

2016. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Rossz gyermekkor, és az ebből eredő kompenzálás példája.

2. Számomra egy megfontolt ember benyomását kelti.

3. Lázadó poszt-tinédzsernek tűnik.

2016. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Burkoló vagy kőműves

Vilagpolgar. Nagyon jó stílussal.

Egyetemista

2016. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1, Szimpatikus. Tetszik a stílusa, bár ez a póló mellé kötött sapka csak a képeken és a filmekben jó, való életben elég gagyin néz ki. Szerintem személyiségre egy laza, kocsmázós, haverkodós fickó, esetleg motoros. Ha szembe jönne velem az utcán vetnék rá egy pillantást és 10 perc múlva is az eszemben lenne. Ez a stílus megfog. Úgy vélem ő komoly a legfontosabb dolgokban, de laza a hétköznapokban, nem stresszel semmi feleslegesen és élvezi az életet.


2, Nem szimpatikus. Elegáns fickó, üzleties, talán vállalkozás vezető is, de legalábbis olyasmi figura. Komolyan veszi, a munkáját, de nem túlságosan merev. Lehet vele poénkodni, de biztos, hogy nem nekem, az én stílusom és az övé nem egyezik annyira, hogy jól kijöjjünk. Nem tudom, nagyjából ennyi.


3, A legkevésbé szimpatikus - de lehet, hogy csak rossz tapasztalat, volt egy ehhez hasonló osztálytársam, akit nem szerettem, ugyanilyen stílusa volt. Ez a tipikus rohadt jól nézek ki és tudom is magamról, feltűnő vagyok és mindenki nézzen rám. Talán egy kicsit gyerekes a felfogása, de nem a jó értelemben. Ez lehet az a srác, aki még 30 évesen is hülyeségeken verseng a többi pasival.


23/l

2016. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó köszi :D az elsőről és a másodikról meglepett kicsit a véleményetek azt hittem fordítva lesz, jöhet még :)
2016. ápr. 5. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:

1:keménység, gördeszka, beszólogatás, tinédzseres

3:nagyképűség, azok a gatyák nagyon nem tetszenek nekem

2:szofisztikált, enyhén sznob


igazából nehéz elvonatkoztatni az arckifejezésüktől, legalábbis nekem nem igen sikerült. Meg olyan érzéseim vannak amiket nem tudok leírni. Egyik se jön be igazán amúgy. a 2. még talán, de kicsit egyszerűbb változatban. 18l

2016. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1 Nekem egy olyan figura ugrik be aki laza, veszélyes de simán el tudnám képzelni ahogy a húga kisfiával focizik :D


2 Olyan pasi aki magasra teszi a mércét. Kissé karrierista. Róla pont nem tudnám elképzelni ahogy a húga kisfiával focizik...inkább keresztbe tett lábakkal ül mellette


3 Olyan figurának néz ki aki maga is egy kisfiú. Simán el tudnám róla képzelni hogy még az anyjával lakik és műzlit ebédel + lusta kivinni a szemetet xD

2016. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. A rosszfiús külsője alatt, egy érző, és ragaszkodó szív lapulhat. Számomra nem kifejezetten szimpatikus, de érdekesnek találom:)

2. Alapból szeretem ezt a stílust, de nekem ez már túl sok. Így egy álértelmiségi, okoskodó, lekezelő férfi hatását kelti bennem, aki nagyon céltudatos, és nem fél átlépni határokat annak érdekében, hogy elérje azt amit akar.

3. Nekem Ő olyan komolytalan, örök gyerek, igazi mókamester, partiarc, így a külső alapján.

2016. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Melyik vagy Te?

Szerintem a hármas!

2016. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!