Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik jutna eszetekbe erről?

Melyik jutna eszetekbe erről?

Figyelt kérdés

Melyik jutna eszetekbe erről:

Ha van egy ember, akivel nem bírjuk egymást, akkor miért kezd el az ismerőseimmel ismerkedni?

Le akar járatni előttük? Vagy:

Közelebb akar kerülni hozzám? Vagy:

Egyéb.

Tudja, hogy én ismerem őket.

Sima egyszerű válaszokat várok, nem kell sokat agyalni ezen és idegeskedni.


2016. febr. 16. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
De egoista vagy! Lehet hogy semmi köze hozzád. Egyszerűen, szimplán anélkül hogy egy pillanatra is az eszébe jutnál, lehet, hogy az az ismerős számára szimpatikus. Nem mindig te vagy a középpontban.
2016. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj ne kötözködjél már! :D Minek húztad fel magad ilyen kis hülye kérdésen? Attól nem lesz jobb napod ha engem lehordasz. ;)
2016. febr. 16. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Ritkan latok ilyen buta embert.

Elolvasas nelkul reagalsz egy valaszra. Wooow.

2016. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ritkán látok én ilyen rosszindulatú kis prolit. ;)

Mi vagy te? Valami professzor? Milyen jogon butázol le te kis véglény? Te vagy az Bettike? Megint nem kellesz senkinek?

2016. febr. 16. 17:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébiránt te vagy a buta, te érthetetlen kis frusztrált libuska. ;)

Aha szimpi. Te sose lennél szimpi senkinek. :D

Kinek kellenél te?

2016. febr. 16. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem az van, hogy nem bírjátok egymást, hanem az, hogy ő nem bír téged, de a barátaiddal meg jól elvan, és irígykedsz...:D


ezért van az, hogy kiírsz egy kérdést, majd amikor valaki válaszol, tökmind1, hogy mit, jól lehordod azt is...:D én se bírnám, ha ilyen embert kellene ismernem...XD

2016. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy most legalább nem alpári módon hülyézel le, hanem személyeskedés nélkül reagálsz. Látod? Így kell ezt! :)

Valóban lehetséges, hogy az ismerőseim szimpatikusak neki, de mivel nem egy helyen lakunk és régebbről ismerjük egymást, így fura is nekem, hogy nem a saját lakhelyén keresgél.

Ha nem közönnyel fordul egymáshoz két ember, hanem vagy szeretettel vagy utálattal, akkor van bennük általában valami közös is. Én így vettem észre.

:)

2016. febr. 17. 09:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Kivéve ha egy pszichopata s...fejről van szó, aki mindenbe beleköt. ;)
2016. febr. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!