Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak van barátja,...

Ha egy lánynak van barátja, attól még ellehet hoditani, vagyis ha a lány többet érez?

Figyelt kérdés

Most komolyan ez az elfogadott manapság, hogy amelyik lánynak van barátja, az képes lenne otthagyni a kapcsolatát egy új miatt ?

Na és mi a garancia rá hogy amelyik lány igy belemegy, velem ne tegye meg ugyanezt hogy valaki adja alá a lovat és máris szerelmes lesz belé ? Sokszor hallani meg mintha ez menne a közéletbe hogy amelyiknek van barátja az ne zavarjon, mert lehet otthagyná.. ez nekem valahogy olyan abszurd logika, na és mi van ha pár hét után kiderül hogy mégse egyezünk annyira akkor én érezzem magam hibásnak ezért is ?


2016. ápr. 6. 15:55
 1/2 sztrecskó ***** válasza:
Hát figyu, én nem bíznék abban a lányban, aki bárki kedvéért kilép egy kapcsolatból. Alapból ne csináljon semmit, amíg nem zárta le az előzőt. Utána lehet flörtölgetni, szépen nézni, amit akar.
2016. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El lehet, de nekem nem kell olyan nő. Mert ha pasijàt otthagyta ertem, engem is otthagyhat bàrmikor ennyi erővel.
2016. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!