Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány szívét ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány szívét ezek alapján megtudom hódítani?

Figyelt kérdés
Van egy làny akit nagyon szeretek. Egyszer màr megmondtam neki hogy nagyon szeretem. Ezdt mondta:Figyelj én nagyon szeretlek de csak úgy mint a legjobb fiu baràtomat. Az ota persze ugyan ugy vagyunk mint régen. Én nagyon szeretnék vele lenni .

#fiú #lány #fiú - làny baràtság
2015. szept. 19. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Mivel te nem szereted (Max mint barátot), vagy épp tetszik, így ne mondd hogy "szeretem", mert az nem egyenlő azzal hogy "tetszik"..és amúgy se így kéne csinálni, inkább hívd el valahova, beszélgessetek, aztán úgy máris több az esélyed :)
2015. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyépkéndt tényleg szeretem csak még àltalànosba jàrunk
2015. szept. 19. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
"Egyépkéndt tényleg szeretem csak még àltalànosba jàrunk" Nyirkopáncs, 2. osztáj.
2015. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.-nak igaza van

Es hany évesek vagytok?

2015. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyelek meg de cuki vagy :) Ne add fel. Sok sikert!
2015. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!