Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ha az ember...

Szerintetek jó ha az ember mindennap motivációs képeket nézeget? Ti nézegetettek ilyesmiket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert a 99%-uk idétlen és csak irritál, hogy mindenki ezt nyomja agyba-főbe Facebookon.
2016. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, amit az első is írt, kevés jó van, inkább keress egy hiteles videót és nézegesd azt többször inkább, pl nekem ez tetszik futás vagy valami sport előtt megnézed szerintem simán benne van, hogy ad egy kis motivációt:

https://www.youtube.com/watch?v=g8K2AjKf6mk

2016. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mert közhelyes baromságok amit a lusta emberek szeretnek nézegetni hogy motiváltak legyenek (de ugyanolyan lusták maradnak)
2016. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak képeket. Videókat, Irásokat, könyveket, az egésznek akkor van ereje, értelme, ha az ember szivja magába
2016. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó, ha alkalmazod is, egyébként annyi, mintha zöldséget ábrázoló fotókat néznék, miközben sonkát eszek szalonnával, mert fogyókúrázok.
2016. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerem olyan embert aki minden ilyen hülyeségre fel van iratkozva, meg be van követve neki, egy ilyen lelki sérült energiavámpír karakter, aki minden ember elüldöz maga körül az agymenéseivel, aztán kesereg, hogy őt mindenki cserben hagyta.
2016. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekben amúgy az a poén, hogy 99%-ban a szövegnek semmi köze a képhez. :)
2016. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én saját magamból, a céljaimból, a szükségleteimből nyerem a motivációmat, nem buta képekből :)

Bár talán a hit a lényeg... én önmagamban hiszek, el nem tudom képzelni, hogy képekben hogyan lehetne hinni, de ha neked ez megy, akkor az is jó :) Fő az önismeretre alapozott önbizalom :)

2016. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!