Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen dögök közt kéne aludnotok minden nap?

Figyelt kérdés

[link]


Tele van a szobám velük, különböző fajtájúak, méretűek vannak. Most porszívóztam fel kapásból kettőt, meg egy fülbemászót. Azokból is van pár. Pókfóbiás vagyok, most is ráz a hideg nem tudom mit tegyek. Ráadásul ezt meg a társát az ágyam mögött találtam tegnap. Az ablak környéke meg tele van kis picikkel. A múltkor három is volt egyszerre a falon. Kaszáspók, molylepke, minden van. :'( A fürdőbe néha meztelencsiga és giliszta is fellelhető. Nem merek leülni a földre, rettegve alszok el minden nap. Segítsetek.



2016. ápr. 7. 21:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a másik, tőle kb pár centire volt. Csak akkor nem találok, ha nem akarok. :'(

2016. ápr. 7. 21:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Vennék kb 10 doboz kematoxot" aztán ajtó ablak becsuk,és minden sarkot,fal tovét,ágy moget befujnam. Meg úgy az egész lakást.aztán néhány óra múlva visszamennek,és kiporszivoznek mindent... De nem értem,hogyan elhetnek felétek ilyen állatok.szóval enis eszméletlenül nehezen veszem rá magam a takaritasra,de ilyenekkel még nem találkoztam. Biztos most is van néhány kis pók valahol a szobámba de nem ilyen brutális állatok!::D a meztelen csigát meg nem is értem
2016. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mi a fa.szom. hol laksz te?
2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én már rég nem aludnék ott. :(

A pókfóbiát egyébként lehet kezelni,de ahhoz kell egy erős elhatározás,hogy le küzdöd a félelmed

2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először rendesen kitakarítanám a házat. (Nem csak a szobát, az halottnak a csók)

Ha nem segít, vegyél baldachint az ágyad fölé.

2016. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alain Delon ***** válasza:
Az első képen lévővel érdemes vigyázni, mert az a hegedűpók, aminek a csípése halálos is lehet, ha létfontosságú szerv közelében csíp meg. Egyébként is csúnya duzzanatot okoz a csípése, ami utána szintén csúnya heg marad.
2016. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fújd le méreggel a p-csába!


Van olyan méreg is, amit nyílászárókra kell fújni vastagon, hetekig tart, és ami keresztül megy rajta, azt legallyazza.

De ha eleve bent szaporodnak, akkor előbb a bentieket kell kinyírni.

2016. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez valami nagyon vidék, hogy giliszta van a fürdőben?


Amúgy pókfóbiásként mered fotózgatni őket? Én az vagyok, és biztos h az 5 méteres körzetükbe nem mennék ezeknek.

2016. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy van szigetelve ez a ház? Normális házba nem tudnak beköltözni a pókok. Maximum a kamrában, vagy a pincében lehetnek olyan helyek ahova szívesen beköltöznek.
2016. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Itt nem segíthet holmi rovarirtó sajnos. Hatalmas régi házunk van és a szigetelés is rossz. A bejárati ajtó alja levegős, bármi bemászik. Kiírtok egy adagot, jön a másik. Bebújnak a padlószőnyeg alá, meg a kisebb lyukakba, itt szaporodnak. Ráadásul pont a kamra mellett van a szobám, ami kb. egy póktanya. Most porszívóztam fel még egy méretes szépséget szintén az ágyamnál. Ilyenkor éjjel bújnak elő, amikor nincs hangzavar. :S Most várok egy kicsit, aztán megint bevetem a porszívót.


Egyébként szerintem már annyit parázok rajtuk, hogy bevonzom őket. :( Jobb ha nem veszek tudomást róluk.

2016. ápr. 8. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!