Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy egy bulin annyira be voltatok rúgva hogy nem tudtatok hazamenni és az utcán kellett aludnotok?

Figyelt kérdés
attól parázok hogy velem ez lesz. elég messze is lakom onnan meg a szüleim is otthon vannak . ez szerintetek nagyon gáz lenne ?

2013. okt. 30. 15:39
 1/7 A kérdező kommentje:
persze megpróbálok hazamenni de nemtudom sikerülne-e
2013. okt. 30. 15:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igyál mértékkel.Egyébként nem lesz gáz, csak lehet kirabolnak,megfázol,megtámadnak, vagy elvisznek valhova
2013. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utálok mértékkel inni. :D
2013. okt. 30. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

én is a kifosztástól félnék

amúgy szerintem nem tudsz olyan részeg lenni, hogy ne tudj hazmenni

én egyszer 2 kilométert mentem haza és totál be voltam baszva

mai napig nem emlékszek rá, hogy hogyan, de hazaértem

2013. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálsz mértékkel inni, akkor vállald a kockázatot. Aki már inni akar, az legyen felnőtt annyira, hogy tudjon gondoskodni a biztonságáról.
2013. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én velem is volt már hasonló, de mindig haza értem. Ahhoz iszonyat részegnek kell lenni, hogy ne találj haza. Párszor volt már olyan, hogy eszméletlenül értem haza, DE HAZA ÉRTEM SAJÁT MAGAMTÓL. :D
2013. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam olyan nincs, hogy a teleport ne működne.


Mostanában egyik kedvenc sportunk, hogy nyáron egy 15 km-re lévő strandon fürdünk, iszunk, jól érezzünk magunkat, aztán teleportal haza hegyen-erdőn keresztül, ennek fontos trükkje, hogy haza útra nem csak piát, hanem vizet is kell készíteni, mivel egy meleg nyári éjszakán kiszáradnánk felfelé.

2013. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!