Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember sem áldozná fel a...

Feketeruhasember kérdése:

Egy ember sem áldozná fel a szeretteit a világ pusztulásának elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ilyen helyzetben ha rajtatok állna és teljesen bizonyosak lennétek benne hogy csak ez a 2 választás van?
2016. ápr. 8. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

majd, ha oda kerülök, eldöntöm.

minden más válasz hazugság.

2016. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom inkább meghalnék mint hogy a szeretteim áldozzam fel.
2016. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Öhm ezt hogy kell elképzelni?

Vagy megölik a szeretteimet vagy felrobbantják a bolygót?

2016. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan, hisz olyan világba ahol testvér öli a testvért, ott bármi előfordul.

De nekem a szeretteim jelentik a legtöbbet ebben a romlott világban, szóval nem...

2016. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
most teszem azt úgy döntök, hogy inkább a világ pusztuljon, akkor utána mégis mit fogunk csinálni? mármint én és a szeretteim?
2016. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Én visszakérdeznék kedves kérdező:


A Trabant a gyorsabb vagy a lecsó a finomabb?

2016. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát tekintve hogy a világ pusztulásával a szeretteim is elhaláloznának, szerintem egyértelmű hogy minden épeszű ember a kisebb rosszat akarná :D
2016. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írni akartam, mert észrevettem ezt a "kis" logikai bukfencet, de pontosítva: Ha a világ pusztulása nem egyenlő a bolygó lakhatatlanná válásával hanem pusztán annyi hogy üres városok lennének mindenhol meg hulla hegyek és egy ilyen világban kellene élniük. Vagy a másik opció hogy néhány ember meghal aki igazán fontos volt.
2016. ápr. 8. 20:57
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
De a bukfenc továbbra is megvan kérdező. Tehát egyrészt hullahegyeken nem lehet élni, másrészt a temetetlen halottak milliói olyan járványokat okoznának, hogy te és a szeretteid is elhaláloznának előbb-utóbb. Tehát a bukfenc megmaradt.
2016. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tényleg muszáj lesz újra feltennem a kérdést apránként olyan paramétereket megadva amibe nem igazán lehet majd belekötni és reménykedni hogy nem mindig ugyanazok válaszolnak majd? Vagy a folyamatos szarmasszírozás helyett válaszolnátok a kérdésre? (Talán az elsőnek sikerült). Hiszen pontosan tudjátok hogy miről szól a kérdés csak "nosza keressünk már valami bakit hadd szivassuk a kérdezőt.."


De am semmi gond én is pont ilyen vagyok mások kérdéseinél..:)

2016. ápr. 10. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!