Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ne keressem az okokat?

Ne keressem az okokat?

Figyelt kérdés
Mindig is szemlélődő tipus voltam, egyre inkább elsúlyosodik rajtam ez a dolog, vannak dolgok amik zavarnak más emberekben épp, vagy más dolgokban, próbálom összerakni elemezni hogy az miért úgy van, már felszin alá megyek, próbálom megfejteni, mintha be akarnám bizonyitani magamnak vagy másoknak. Néha már becsavarodok ettől annyira lemegyek. vannak dolgok amiket nemtudok csak úgy elfogadni mint mások felszinesen, hogy az úgy van ahogy, és ne keressék az okokat
2016. ápr. 10. 23:23
 1/1 Blade Bone ***** válasza:
Mért az okot keresed? Nekem se szokott rengeteg dolog tetszeni, és van csomó olyan is, amit abszolút elfogadhatatlannak érzek, de én inkább a másik, jobb útvonalat tervezem meg, amit ha majd az emberek elé tárok, meglepődve mondják majd, hogy az sokkal jobb. :)
2016. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!