Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire használ...

Lányok! Mennyire használ nálatok ez a nyitószöveg a társkereő oldalon? F/25

Figyelt kérdés
Szia! Szívesen megismerednék veled? Hogy állsz a társkereséssel. Magamról annyit, hogy ... . Rólad még mit szabad megtudnom?

2016. ápr. 14. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Kb a 70% így kezdi. Mondjuk ha szimpi az illető, nem igen zavar ez a sablon kezdés. Sokkal inkább szörnyedek el egy eröltetett,előre gyártott költői mintatervtől.
2016. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jaaja, meg a "szia mizu?" is béna :D


én úgy tapasztaltam, hogy az a legjobb, ha valami full random témát bedobsz.

nekem az volt a nyerő, hogy "Szia! Te szereted a kakaós-tejfölös palacsintát?" ?:D

és hát ki ne szeretne valamilyen palacsintát? rögtön megvan az ismerkedésből az egyik alaptéma, a kaja :)


23f

2016. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ismersz autós nőket, akik rám parkolnának?
2016. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rólad még mit szabad megtudnom???? Semmit.

Magadról... ??? Kérdeztem?

2016. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.: Erre válaszolnak?


Kérdező: Nézd végig a képeit, olvasd el a profilját. Ne írd, hogy szívesen ismerkednél, hiszen azért írsz neki. Olyan mintha ismételnéd magadat. Hogy áll a társkereséssel? Ilyen szövegek mellett csak áll és nem halad. :-P Ne öntsd rá, hogy ki és mi vagy és ne kérdezd meg elsőre, hogy ő kicsoda és micsoda, mert sokak erre visszahúzódnak. Uristen mit akar ez? Azt hiszi, majd itt rögtön mindent elmondok Neki. Ez ilyen nyomulós lesz mindig? Biztos ragacs. (ez egytized másodperc alatt lezajlott a fejünkben és már lépünk is tovább).


Köszönés, valami jópofa általános kérdés(mint pl. a palacsintás) vagy a reglapján amiket ír azok alapján egyetlen dologról érdeklődés (most palacsintánál maradva: látom, Te is szereted a palacsintát. Melyik íz a kedvenced?) és ha szimpatikus vagy akkor biztos kapsz választ.


Valahol azt hallottam, hogy nem vagy szimpatikus úgyse leszel az, bármit mondasz, ha meg az vagy akkor csak elrontani lehet.

2016. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nekem tetszik, hogy nem előre gyártott, lekezelő csajozós szöveg, hanem kerek perec elmondod, mit akarsz. Viszont ez a magadról rész nem kell, mármint addig ne írd, amíg nem reagál.
2016. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szívesen megismerednék veled? Hogy állsz a társkereséssel."


Szuperül tolod, öreg, életemben nem láttam még senkit, aki a kérdő mondat végére rakna pontot, a kijelentő mondat végére pedig kérdőjelet. Erre tutira fel fognak figyelni a csajok!

2016. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sün: :D :D :D


amúgy tényleg, ilyenekre nem árt odafigyelni :) én amikor társkeresőn voltam, 3 dolgot díjaztam: 1) azt, ha elolvasta az adatlapomat és arra reagált, 2) ha neki is volt normális adatlapja, amire reagálni lehetett (nem csak ilyen "nem tudok mit írni, írj és megismersz") 3) ha valami olyat írt, amire reagálni lehet, mint fentebb a palacsintás. a 2. és 3. pontok közül valamelyik legyen meg, ha el akarsz indítani egy párbeszédet.

2016. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!