Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Badoon, Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Badoon, Tinderen, illetve az összes ilyen elven működő társkeresőn nektek mi az a nyitószöveg, ami bejön?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
"gratulálok most nyertél 100000 dollárt" xd
2016. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%

Nem a nyitószöveg a lényeg, hanem a kinézeted.

Ha szexi vagy egy szia is elég, csúnyácskaként elég frappáns megfogalmazás kell, hogy labdába rúgj.

Aki azt mondja ez nem igaz, az szimplán hazudik. :D

2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Badoon nem tudom hogy működnek a dolgok, de Tinderen pl 95%ban a kép számít,ha fiú vagy..ha az jó,akkor a lányok is rád írnak, vagy ha te írsz valakinek, szinte mindegy hogy mivel kezdesz, ha kép alapján bejössz, akkor vissza ír :)
2016. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy olyan érzésem, hogy mindhárom válaszadó férfi.


A kérdésben ki van írva, hogy LÁNYOK!


Így ne haragudjatok, de nem férfiak negatív tapasztalatára vagyok kíváncsi.

2016. márc. 13. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

csatlakozom az előttem szólókhoz, ha helyes vagy egy lagymatag szia is megteszi, rádugranak a lányoknők.


lány, aki nem keresgél ilyen szexpartner gyanús alkalmazásokon

2016. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

én lány vagyok! de ha nem hiszed el, akkor is így van, aki helyes azt húzom jobbra, aki helyes de hülyeséget ír magáról, azzal megint azt éri el, hogy megy balra. aki meg alapból nem szép, arra rá se megyek, megy balra.

felszínes dolog, elismerem, de miért adnék lejjebb az igényeimmel?!:O

2016. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha rámír, akkor ne legyen sablonszöveg, nekem írjon, ne úgy általában valakinek.

Szia! Mizu?

Itt törlöm, akárhogy néz ki.


Ki ő, mit akar, kit keres, miért én vagyok, akire ráírt.

Helyesírás fontos, meg két összetett mondatot tudjon már kiizzadni.

2016. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!