Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy örömet okozott valakinek (a tőle független) halála?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
biztosan volt r mar ilyen.
2016. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok antiszoc, de elég nehéz eset vagyok azon a téren, hogy nehezen tudom elviselni a hülyéket, tudnék mondani pár embert, akinek a halála nem mondom feltétlen örömet okozna (lehet azt is), de kb. úgy reagálnám le, mintha valaki épp az időjárásról számolna be mondjuk.
2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csicsky ***** válasza:
100%
Hát nekem bizony örömet okozott, amikor kinyírtak egy zsaroló maffiabandát, amelyik megpróbálta kiterjeszteni a hatáskörét arra a városra is, ahol lakom (de nem ezért végeztek velük). Megjegyzem, ezzel nem voltam egyedül, voltak, akik ezzel kapcsolatban örömükben még egy kis bulit is rendeztek. A rendőrség ugyanis tehetetlen volt velük szemben.
2016. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Halált nem szeretem. Az nem jó. Semmiképp sem tudna örömet okozni valaki halála. Mindenki ugyanolyan ember, mint én... esetleg beteg, vagy csak nem képes kezelni a lelki dolgait, agresszióban nyilvánul meg, akármi. Viszont ha meggyógyítjuk, megtanítjuk neki hogyan dolgozza fel az élet kegyetlenségeit, stb.., akkor ő is értékes ember lehet :) és én mindenkiben ezt a potenciált látom :)
2016. ápr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
4: naivság lvl99
2016. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen,a szüleim halála frenetikus,semmihez sem fogható,gyönyörű,megkönnyebbülő lelki felszabadulást okozott!Évtizedeken át szenvedtünk,rettegtünk tőlük,s halálukkor,mintha kő esett volna le a szívemről,lelkemről!Egyik testvérem sem rendült meg,egyik testvérem sem sajnálkozott. Egyszer hallottam egy megrázó riportot a rádióban,arról szólt,hogy egy fiatal lány megbénult autóbalesetből kifolyólag.A riporternek elmesélte a bénultságából kifolyólag adódó siralmas,kerekesszékbe kényszerült,nehézséges,gyötrelmes életét.S a végén sírós hangon-ma is a fülembe cseng- azt mondta: -,,Nekem nincs semmi bajom,nekem csak az a bajom,hogy apukám meghalt!" Akkor az én ,,apukám" még élt.S megdöbbenve ismételtem a mondatát,de másként.Az én mondatom így szólt: Nekem nincs semmi bajom,nekem csak az a bajom,hogy apukám él! Mára már szerencsére meghalt. Borzasztó dolgok ezek!!!!
2016. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony, amikor a településünkön elvitte az ördög az egyik emblematikus bűnözőt, aki nagyon sokaknak okozott keserűséget tevékeny évei alatt - senkit nem hallottam sajnálkozni miatta. (Sőt!)
2016. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zlaci1 válasza:
55%
Akkor, amikor egy általam képviselt közösség képviselőjeként tévedésből/rosszhiszeműségbók ellenem irányított egy ügyvéd egy végrehajtást, amikor már régen nem voltam képviselő. Úgy csinálta/ták, hogy egyáltalán nem volt tudomásom az egész eljárásról. A végrehajtást nem lehetett leállítani. Nem a jog/a törvény mentett meg a lakásom kirámolásától/elárverezésétől, hanem az ügyvéd halála.
2016. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan ember, akinek Magyarországon a halála több millió ember örömét okozná. Köze van Felcsúthoz, Székesfehérvárhoz (ott született), de most Budapesten él.
2016. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Persze hogy van.Körülményektől függ,normális-e ha valaki örül a másik halálának. Pl:Tegyük fel,egy illető megerőszakolja majd megöli az édesanyád. Ez az ember később meghal,megtudod.Ha örülsz neki az természetes opció is lehet. De ha valaki mániákusan örömét leli mások halálában,az már pszichiátriai eset.
2016. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!