Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha valakinek...

Miért van az ha valakinek szinte mindig minden rosszul alakul az életében, minden úgy hogy neki rossz legyen?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert így áll hozzá, ezt várja el és nem tesz semmit azért, hoyg jobb legyen neki!
2016. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Hát vannak akiknek rossz napjuk van, és vannak, akiknek az egész életük rossz.. De ha megkérdezik ezektől az emberektől, milyen tapasztalataik vannak, és hogy, hogyan kell megtalálni a kiutat a gödörből, biztos lehetsz benne hogy ők megfogják mutatni. Csak azok az emberek lesznek igazán bölcsek és tapasztaltak, akik minden életkörülmények közt talpon tudnak maradni.. Szóval ne rosszként fogja fel ezt az ember, hiszen lehet még a rossz időszakban megtanult fortélyok segítik majd elő a nagyobb dolgok kivívásához. :)
2016. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alakulhat úgy, hogy minden rosszul alakul az ember életében. Én 25 éves vagyok és az első 24 évem, maga volt a pokol. Érdekes a 24 év egy választóvonal volt és azóta minden sikerül amit csak akarok. Az pedig felettébb érdekes, hogy bal kezes vagyok, nyitott hasfallal (omphalocele) születtem. Egyszer elvégeztem egy tesztet az interneten, ahol kijött az eredmény, Indigo felnőtt vagyok. Nagyon érdekel a politika és a sport is. Ami még nagyon furcsa, hogy előszeretettel gondolkodom az Aranykori Magyarország megteremtésében, már papírra vetettem az ország megmentéséről szóló gondolataimat is.
2016. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!