Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oroszok miért hasonlítanak...

Az oroszok miért hasonlítanak külsőleg az angolokra, az ukránok meg miért a németekre?

Figyelt kérdés
Néhányukat szemügyre véve külsőleg van némi hasonlóság...

2016. ápr. 15. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem osztom ezt a nézetet, elég nagy biztonsággal meg lehet állapítani valakiről, hogy orosz vagy ukrán. És nem hiszem, hogy össze lehetne keverni az angolokkal vagy a németekkel.
2016. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 meszike91 ***** válasza:
Ezt csak képzeled, semmi alapja nincs.
2016. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Roland G. ***** válasza:
Semmi hasonlóság nincs,főleg a nőknél.Az orosz és ukrán nők többsége gyönyörű,az angol és német nőknél szinte alig találni szépet.Persze vannak kivételek,de hasonlóság véleményem szerint nincs.
2016. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

viszont ami érdekes a magyarokat nem tudom besorolni nagy átlagban sehova ti igen?

Mármint annyira sokféleképpen nézünk ki ahogy észrevettem hogy egyik lehetne német másik francia harmadik angol stb.. Vajon ez mitől lehet? Ennyire keverék nép lennénk már?

2016. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"másik francia harmadik angol" Miért szerinted oroszoknak nem lehet francia vagy angol felmenője?
2016. ápr. 15. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
" Miért szerinted oroszoknak nem lehet francia vagy angol felmenője?" Igy van. Szerintem oroszoknak nem lehet francia vagy angol felmenője. Nagyezsdának lehet, Szergejnek lehet, Uljanovnak lehet, stb. De AZ OROSZOKNAK nem lehet.
2016. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!