Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nő létemre...

Mit csináljak ha nő létemre nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok de nagyon csúnya a testem is kb olyan férfias semmi seggem se csípőm a hangom is mélyebb és már olyan is volt hogy megkérdezték hogy férfi voltam-e és ez nagyon bánt :(

mindig érzem hogy látványosan kinéznek sőt ha nőisebb ruhát veszek fel akkor még nagyon meg is bámulnak de olyan rosszindulatúan :(

vajon ezzel lehetne plasztikáztatni magam vagy nagyon reménytelen vagyok?


2016. ápr. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal. Te ilyen vagy amilyen. Érezd jól magad a bőrödben!!:) ne hagyd hogy mások befolyásoljanak. El tudnád magad fogadni akkor is ha mások is elfogadnak amilyen vagy, vagy tényleg zavar téged? Ha nagyon zavar plasztikáztatni lehet, de nem éri meg. Így vagy Különleges:)

12/L

2016. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Snorri ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vagy csúnya! Az emberek néha rosszindulatúak, szeretnek a másikba belerúgni, hogy nekik jobb legyen. Mindenkinek vannak hibái, és gyönyörű részei is a testén. Lehet azért néznek gúnyosan, mert irigyek. : )

Ha mégis szeretnél valami változást, akkor beszélj egy jó fodrásszal, kozmetikussal, stílustanácsadóval, hogy segítsenek apró trükkökkel kiemelni a szépséged. Lehet csak tudni kéne, hogy mi áll jól, stb. A mély hang pedig szexi. Beszélhetsz plasztikai sebésszel is, egy két apró beavatkozás, ha tényleg fontosnak érzed. De szerintem olyan vagy, amilyennek lenned kell. : )))

2016. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" semmi seggem se csípőm "


Na, ezen pont lehet változtatni plasztika nélkül is. El kell kezdeni edzeni, formásítani. Ha szép kerek popsid lesz, akkor mélyebb hanggal is elég nőies leszel.

2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is elkezdesz sportolni, hogy nomális(abb) alakod legyen, elkezdesz tanulni, hogy értelmes legyél, nem akarsz feltétlen "szép" lenni, hanem elfogadod magad és attól kezdve nem lesz semmi gondod.


A mély hang meg egyáltalán nem akadály, sok híres, vonzó nönek volt/van kimondottan mély, "férfias" hangja - de ez megfelelö önbizalom mellett nagyon szexi.

2016. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
küldjél egy fotót,kiváncsi vagyok :) tényleg csúnya vagy ,edzéssel a testeden tudnál változtatni,az arcoddal mi a baj?
2016. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kiabi ***** válasza:
Legalább észreveszed hogy milyen sok a gonosz ember. Aki azt nézi, hogy ki hogyan néz ki, az full hülye. Egyszer úgyis mindenki megöregszik. Te ilyen vagy, és kész
2016. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál még orvosnál? Lehet, hogy valami hormonbetegséged van, ezért vagy férfiasabb. Ez okozhatja pl. a mélyebb hangot. Bár nem tudom, vannak-e más ilyen tüneteid is. Én mindenesetre a helyedben kérnék időpontot az endokrinológiára. 18l
2016. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Relatív.

Nincs összefüggés.

Semmit se.

2016. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!