Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magam, mert olyan nagy...

Utálom magam, mert olyan nagy ronda lópofám van lány létemre. Hosszúkás arc, magas homlok, hegyes áll és hosszú orr. Hogyan tudnám akkor mégis elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon ronda. Mosolyogni sem merek, sőt a tükörbe nézni se. Nincs semmi életkedvem.


16/L

(nem kérek olyan válaszokat, hogy ez a kamaszkor velejárója, majd elmúlik, mert ez h.ülyeség)



2014. dec. 15. 15:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és képet se küldök senkinek
2014. dec. 15. 15:22
 2/13 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ronda a hosszúkás arc. :) Ugyanmár, miért lennél ronda? :))
2014. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát mert lópofám van :/
2014. dec. 15. 15:34
 4/13 anonim válasza:
Attól mert ezt mondod, lehet hogy gyönyörű vagy. :) Nagyon sok lány mondja, hogy ronda aztán nem is. :)
2014. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de engem mindig csúfolnak az osztálytársaim hogy csúnya vgayok :/ ők csak látják azért hogy milyen vagyok
2014. dec. 15. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszokkal. Én a mai napig nem szeretem magam (22éves vagyok), másoktól még is azt hallom vissza, hogy húú milyen jó csaj, tök szép stb. Én nem értek velük egyet, mert számomra más a szép. Keres/ovális fejem van, butyugta orral, a szemeim se szépek. Mit meg nem adnék egy kicsit hosszúkásabb arcért, egyenes orrért.

Amúgy abban is valami, hogy változni fogsz. Nem rég néztem vissza a kamaszkori képeimet.. tényleg nagyon sokat változtam. Szerencsére jó irányba :D

2014. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ne foglalkozz az osztálytársaiddal. Ha meg az ilyen kifestett műribik mondják akkor főleg ne. :) Szedjél egy kis önbizalmat ^^
2014. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak véleményére sose adj. Ők nem csak a külsőt nézik, hanem megismerték az egyik feledet. Valószínűleg nem kedvelnek, azért csúfolnak, de a külsődhöz szerintem ennek semmi köze sincs. Az osztály beskatulyáz. Sőt, akár egy város is. Egyetemre elkerültem egy másik városba... azóta csomóan udvaroltak már, megdicsértek... Míg a középsulimban szinte senki sem vett észre.
2014. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azért tűnik úgy mintha lópofád lenne mert beesett az arcod? vékony vagy?
2014. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SzaboBetty válasza:

Mindenkiben van valami szép :)

Úgy fogadd el magad, ahogy vagy :)

2014. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!