Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miket csináltok ha idegesek...

Ti miket csináltok ha idegesek vagytok és le szeretnétek nyugodni?

Figyelt kérdés

Mert én nem igazán tudok ilyenkor olyan könnyen lenyugodni.Sőt... De mit csináljak ilyenkor?

Már próbáltam sportot, számolást pl. 1,2,3 stb. de nem segít már ez se. Most is ideges vagyok és sehogysem megy h ne legyek az. Nyugtatót azért mégsem szeretnék.Minden idegesít. Van valami tippetek h jobb legyen? És most komoly válaszokat szeretnék, bunkók meg hagyjanak is. Ti mit csináltok ha nagyon idegesek vagytok? Mitől lehet lenyugodni?

Köszönöm szépen a megértő és normális válaszokat!


2016. ápr. 17. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belerugdosok az ágyamba vagy egy puffba. Ököllel ütök valamit. Máshogy nem tudok lenyugodni.
2016. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Társaságban nagyon jól leplezem, belégzés-kilégzés, stb.

Egyedül viszont sokszor elsírom magam, és olyan is volt már, hogy véresre kapartam a kezem...

2016. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És akkor most én is rúgjak bele vmibe? :D
2016. ápr. 17. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen meg kell szabadulni attól, ami kiváltotta az idegességet.


Ha idegesít valaki, nyakon kell rúgni, utána addig üsd a fejét feszítővassal, amég el nem ér az a tudat, hogy megszabadultál a feszültségtől. Ilyen egyszerű. :)

2016. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kiverem.
2016. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elindítok valami zenét. Nálam az agresszív jön be, nekem az vezeti le a feszültséget, de lehet van akinél a lágy, nyugtató zene.

Alapvetően pont nem vagyok a mindennapokban durva zenét hallgatós, de én amikor azt érzem, hogy most kész, elegem van mindenből és mindenkiből, nekem az segít.

A sógornőm pl. az ellenkezője, ő inkább berak egy Mozart-ot és közben elmosogat. Szóval így vagy úgy, de lehet a zene segít.

2016. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves 4-es hát ez jó volt :DD

És tudom h most eltérek de mikor idegesek vagytok akkor mennyi szokott lenni a vérnyomásotok? Vagy a pulzus? Vagy ilyenkor melyik is gyorsul fel? És hanytol magas?

2016. ápr. 17. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Komolyan mondtam ám. ;) Tényleg ez az a mód, amivel nem a szőnyeg alá söprődik a probléma, hanem "megoldódik". Én alap helyzetben nagyon higgadt vagyok, akkor emelkedik a pulzusom, ha 1-1,5 órán keresztül ér az inger.

2016. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez a problémától függ. Van, amit évekbe telt megoldani, van, amit csak költözéssel lehetett orvosolni, és van, amihez szerencsére van szükségem. Van, amit egy tea, csoki orvosol, van, amit egy könyv, van, amit az ACDC, van, amit egy utazás távol mindentől...
2016. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B2man ***** válasza:
Elgondolkodom, hogy az indulat segít-e a gondon? (Általában nem...) Ha ez nem elég, karaokézok (hogy nem tudok énekelni, azért még fogok)! Mire a hallgatóság nevetni kezd, megnyugszom..
2016. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!