Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tini lányok, érdekelne titeket...

Tini lányok, érdekelne titeket egy fashion-beauty magyar nyekvű csatorna?

Figyelt kérdés
Hasonló lenne mint mylifeaseva csatornája, vagy Meredith Foster-é, csak magyar nyelvű. Én is tini vagyok, aki függ a divattól. :D Azon gondolkozom, hogy elkezdek egy csatornát. Érdekelne, "lenne rá igény"? Tényleg ilyen normális minőségű lenne, nem Minecraft mobilkamerás izé. Köszi, pussz.

2016. ápr. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan minőségű is lenne, akkor engem érdekelne :D

Ja meg én imádom az ilyen diy cuccokat, amikor pl. megmutatják, hogy csinálj otthon szájfényt mondjuk zsirkrétából :D Imádom az olyan videókat, ha ilyen témájúak is lennének, én rajonganék érted :DDD

2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tényleg megfelelő minőségű és jó témájú, akkor engem érdekelne.
2016. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézek ilyeneket, mert unalmasak.
2016. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"fashion-beauty"

"magyar nyelvű"

2016. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok tini, de tinikoromban soha nem vettem komolyan, akik korombeliek voltak, és észt osztogattak.

Magyarul meg végképp nem.


De annyi szarral van tele minden, csináld meg.

2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nézném. Ha több is lenne akkor talán. De csak az hogy ilyen rucit vettem fel meg így kend magadra a cuccokat azt nem nézném rendszeresen. Akiket nézek ilyen témában (angolul) azok mind a személyiségükkel fogtak meg nem azzal amit csinálnak, szóval azért nézem. Az Eva és az olyasmi emberek viszont kifejezetten idegesítenek.

DE! youtube csatornát azért kell csinálni mert te szeretnéd és te élvezed a videózást és le kell szarni hogy nézik e. Csak a nézettségért ne csinálj. Ha meg te akarod, akkor ne érdekeljen hogy itt ki mit ír, csak csináld!

2016. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korosztálynak. Én is tini vagyok még és én jobban szeretek olyan lányoktól szépségtippeket stb. hallgatni, akik idősebbek (olyan 20 körül). Tehát elég nagy az esély rá, hogy a közönséged a nálad fiatalabb kategóriába fog tartozni és hogyha nem vagy idősebb 14-15-nél, akkor nem ajánlanám, habár nem tudom mennyire érdekli a 12-13 éveseket a smink és a divat témakör.
2016. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!