Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » KAON CO3600 - műsor felvétele...

Danny091 kérdése:

KAON CO3600 - műsor felvétele magyar nyelven nem lehetséges (csak kép van hang nélkül), ha rendelkezésre áll másik nyelven a csatorna. UPC direct. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Például: több csatorna van (Discovery, TLC, ID stb.) ami több nyelven is elérhető a UPC Direct (műholdas) kínálatában. Nincs felvevős boxom, csomagom (lebeszéltek róla, mert egy katasztrófa) de az alap boxra csatlakoztattam egy külső vinyót, amire fel szoktam venni adásokat. A felvétel működik is, ha csak magyar nyelvű csatornáról veszek fel adást (mint pl. az RTL), akkor van kép és hang. Ha viszont más csatornától veszek fel, ahol több nyelv is van, csak a képet rögzíti, hangot nem. Ami furcsa, hogy ha átállítom angolra az adást és úgy veszem fel, akkor van kép és hang, de persze nem magyarul. A belső egység menüje magyarra van állítva az alapértelmezett nyelv is magyar. Tegnap visszaállítottam minden a gyári beállításokra és leformáztam a külső vinyót (PVR-on keresztül), de sajna a helyzet változatlan.


Valami ötlet?

előre is köszi a válaszokat!



2016. febr. 24. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Lehet másolásvédelem áll a dolog mögött. Én is próbáltam felvenni history-ról, (igaz csak pendrivera mert az usb vinyón sok minden van és nem akartam formázni)felvette, de hol volt hang a kép alatt hol nem.. Nem tudom, hogy humaxról működne-e a felvétel, vagy ott alapból le van tiltva, sajnos nem a hozzávaló távirányító van, így meg sem tudom próbálni vele a felvételt.
2016. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!