Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem engednek szóhoz jutni...

Ha nem engednek szóhoz jutni mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Rühellem az ilyen embereket, már egyből nyomják mondják a szöveget a másiknak. Mit lehet kezdeni ? most csak nem fogom túlorditani, én annál értelmesebb vagyok
2016. ápr. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is sokszor idegesít, de tudod, először normálisnak, türelmesnek kel lenni. Én általában azt mondom, hogy "Befognád egy kicsit légyszíves? Beszélni szeretnék köszönöm" Csak udavriasabban, és ha még akkor sem áll le, elsétálok. Nem idegeskedem feleslegesen.
2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmegyek...
2016. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem szólok semmit... mit tehetnék?
2016. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor nem beszélek, de nem is figyelek rá.
2016. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha érdektelen az illető, látványosan nem figyelek, akár telefonálni is kezdek.

Ha nem tehetem meg, hogy otthagyom, mert pl. rokon, akkor legfeljebb nem válaszolok neki. (Végülis miért osztanám meg a véleményemet és ezzel a bizalmamat egy olyan emberrel, aki erre nem tart igényt?).

Ha még kevésbé tehetem meg, hogy otthagyom, mert mondjuk ügyfél, és feltétlenül nekem is közölnöm kellene valamit, akkor addig beszélek kifejezetten ugyanazzal a hangerővel és tempóval, mint ő, amíg be nem fogja. Ez általában működik.

2016. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!