Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor éppen nem hitegeted a...

Amikor éppen nem hitegeted a többieket, hogy nem vagy ügyes, akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Szoktad egyáltalán hitegetni a többieket?

Amikor olvastad a kérdést, akkor a többiek alatt kire gondoltál? Az osztálytársaidra? Munkatársakra? Az összes emberre a világon?


2016. jan. 21. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam senkit hitegetni, nincs értelme, hiszen úgyi látja mindenki, hogy milyen ügyes vagyok. :-)
2016. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trafó1 ***** válasza:
Engem nem látnak mikor csinálom, hogy ügyes vagyok , mert sötétben vagyok ügyes mikor csinálom, hogy ügyes vagyok.
2016. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért hitegetném őket, hogy nem vagyok ügyes?O.o Azt még megértem ha azt hitegetném hogy ügyes vagyok, de akkor is értelmetlen a dolog, mert az ügyesség pont olyan dolog amit nem lehet hitegetni, ahhoz hogy hitegesd meg kell tudjad csinálni az adott dolgot jó, azaz ügyesnek kell lenned. Amúgy nem szoktam másokat hitegetni, sokkal egyszerűbb önmagunkat adni.
2016. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom úgy, hogy ennek nem sok értelme van?
2016. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!