Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van egyre több felnőtt,...

Miért van egyre több felnőtt, , gyerek"? Hogyan lehetne ezt megszüntetni, hogy csökkenjen a számuk?

Figyelt kérdés
Manapság megszaporodtak a válások és nekem az a véleményem, hogy ha valaki belemegy egy házasságba akkor ne váljon el. Régen is így volt. Hiába vakítja el az embereket mondjuk a szerelem amikor házasodnak, szerintem akkor is ha már felnőttek tudniuk kellene mit csinálnak. Tudom, hogy Magyarországon az átlag szint alatti, de valahogy ki kellene törni ebből az állapotból.

2016. ápr. 22. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
"Ha ordítasz, én akkor is szeretlek. Az ordításodra szeretettel reagálok." - Te sem éltél még pszichés beteg emberrel egy fedél alatt tartósan...
2016. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

"Az ordításodra szeretettel reagálok."


Aha, és ha a szeretetedre egy pofonnal reagál? Szeretettel repülsz majd át a szobán? Idióta.

2016. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

"nekem az a véleményem, hogy ha valaki belemegy egy házasságba akkor ne váljon el"


Nekem meg az a véleményem, hogy váljon el nyugodtan, ha akar.

2016. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
De, képzeld, 23 évet éltem anyámmal, régebben papírja is volt róla, hogy beteg. Egyszer konkrétan megakart ölni. Ettől függetlenül, nagyon szeretem és már rengeteget javult, jó a kapcsolatunk. A szövegértelmezés nehéz dolog, mint írtam, a bántalmazás, alkoholizmus, külön kategória. A te belső feszültséged, miszerint feljogosítva érzed magad, hogy leidiótázz egy ismeretlent, akinek az életéről nem tudsz semmit, kezeli már valaki?
2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

Mert minden eldobható manapság,legyen az ruha ,cipő ,műszaki cikk vagy emberi kapcsolat. Elromlik akkor nem javítjuk hanem kidobjuk majd veszünk másikat.

Messze nem csak az említett "üt ver alkoholista" a párom és elválok tőle típus miatt vannak válások. Elég ha kicsit már uncsi a dolog ,ellaposodik a szex, meghízik a másik fél,vagy feltűnik egy "frissebb modell" a képben és máris dobják a régit .Nem is próbálják javítani megbeszélni csak csendben megy a duzzogás ,aztán meg kirobban a válásban.

2016. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
# 14 09:44 - Akkor te szerencsés vagy, az én anyám a kezelés ellenére nem javul...
2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#10:

gondolok itt telefon, kocsi, tv hitelre, mármint részletre fizeted, de nem feltétlen hitelnek hívják

2016. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!